2733
2739
عنوان

بی بی چکم مثبت شد😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر بفرس خب عکسو دوس داریم اول صبحی انرژی بیشتر بگیریم 

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘
2728
آخه باید باخودش برم

خب یه بهونه ی دیگه بیار یااگه واقعا نمیشه اول سدپرایزش کن😅منم شرایطم همینطوری بود دیگه اول سوپرایزش کردم بعد رفتیم آزمایش

خدایا شکرت که دعامو مستجاب کردی😍 گر نگهدار من آن است که من میدانم❤شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💫گل پسرم خوش اومدی به زندگی مامان بابا  
اول افتاد

خب پس مبارکه.چه مارکی بود؟ ببین برا اطمینان دوتا مارک دیگم بزن .گرچه مطمئنا بارداری 😊

خدایا ❤ همین که تو هستی کنارم .... من غرق در آرامششششششششم 😍😍😍❤❤ خداجونم خیلی عاشقتم😙😙من قراره مامان دوقلو یا سه قلوها باشم😍😍😍البته بااجازه تو خداجون جیگرمممممم😗😗😗 خدایا دخترامو و محمدم رو زودی بهم بده😚😚😚 خدایا عاشقتم..بزودی تیکربارداریمو میزنم بلطف تو ای مهربان خدای من😘

دعا کنید منم ماه بعد میزنم،مثبت بشه....❤

راستی اسی مبارک باشه😃

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738
[QUOTE=150136143]مبارکه لازم نیست الان کسی بفهمه برو آزمایش قطعی  بعد هم هفته ۸برو سونو قلبش رو ...

چون تاقبل شنیدن صدای قلب ادم هنوز خیالش راحت نیست صداقلبش ک شنیدی دیگ باخیال راحت وبدون استرس میتونی بگی البته من ک تاچهارماهگی خودم نکفتم ب دلایلی

چجوری سورپرایزش کنم؟

اول برو آرمایش بده که مطمئن بشی بارداری

بعدشم یک وسیله بچگانه بخر مثل کفش تا پستونک بذار تو جعبه جواب آزمایشت رو هم بذار غذایی که دوست دارین رو بذار و جعبه کادو رو بده بهش .

دوست من‌جعبه کادو رو پیک کرد محل کار همسرش

یا حتی میتونی یک نامه کوتاه هم از زبون نی نی بنویسی بذاری توش

تو تاپیک اطلاع از بارداری بچه ها خاطراتشون رو گذاشتن

بازم بهت تبریک میگم منم دعا کن دارم میکرو میکنم