2737
2734
عنوان

اول صبح خود را با حس ششمی آغاز کنیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 106 پست
واسه شما که چاشنی زندگی هستش...زیاد سخت نگیر و به دل نگیر...امروز ساعت 11 پیام محبت امیز برای همسرتو ...

همیشه همینه اون دل منو شکونده. چرا من همیشه باید از دل اون درارم. چرا اون نگه

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج نمیکنی

بچه تو شکمه من چیه

همون پسرمه ک سربازه ؟😁

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
😂😂ح.ش.ر.ی.ت ر.ی.د به بشیریت🙁🙁🙁😂😂

😂😂😂والا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
همون قضیه امضاته یکیم صبح گروه خانومانه میخواس تو تل ۱ساعت نشده بود عضویتش حشریا😐

عزیزم منظورت منم! تهمت نزن حشریا!! شما که حرف از ناموس و غیرت و خواهر مادر میزنی خیلی زشته این طرز حرف زدن

نه انگار دختره

😍😍😍😍

حسم میگه شما خونه دارین...اگه نه پس حتما تو این 2سال حتما حتما صاحب خونه میشین.

نه خونه نداریم ولی مستاجر هم نیستیم خونه پدر شوهرمه...خدا کنه منم ۳ تا صلوات برات فرستادم قربونت که جواب دادید

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
2706