2737
2739
عنوان

اول صبح خود را با حس ششمی آغاز کنیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 106 پست

[QUOTE=150136369]عزیزم اون نمیدونه من دوسش دارما؟ امکان داره اصلا ازدواجمون؟😞دوسم داره اصلا؟[/QUOT.........امکان داشتنش که غیر ممکن نیست ..بابد خودت راهتو واسه رسیدن و دیدن شما پیدا کنی..من که علم غیب ندارم حسم میگه اگه شما رو ببینه خوشش میاد و جذبتون میشه...شما باسیاست و زیرک رفتار کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد هفت سال دکتر رفتن و هشت بار ایوای و آی وی اف دو ماه پیش دوقلوهای شش ماهم به خاطر زایمان زودرس ...

عزیزم خیلی دلم گرفت .اما از رحمت خدا ناامیدنشو خدا هرموقع مصلحت بدونه بهتون بچه میده .هرچی صلاح باشه 

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...
2731
من بعد هفت سال دکتر رفتن و هشت بار ایوای و آی وی اف دو ماه پیش دوقلوهای شش ماهم به خاطر زایمان زودرس ...

عزیزم حسم خیلی موقع ها درست از اب در میاد باور کنین دوباره صاحب دوتا بچه ی ناز میشین که خدا واستون حفظ میکنه...از نظر جسمی و روحی خودتون رو تقویت کنید به همسرتون بیشتر عشق بورزین.از رحمت خدا هم ناامید نباشین...انشاالله دامنتون سبز میشه.

[QUOTE=150136369]عزیزم اون نمیدونه من دوسش دارما؟ امکان داره اصلا ازدواجمون؟😞دوسم داره اصلا؟[/QUOT. ...

ممنون عزیزم

اگه امکان داره برات درخواستمو قبول کن🌼

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
2740

[QUOTE=150136481]عزیزم خیلی دلم گرفت .اما از رحمت خدا ناامیدنشو خدا 

هیچ وقت از رحمت خداجون نا امید نمیشم . دنیا محل سختی و آزمایشه . هر که در این بزم مقرب تر است 

جام بلا بیشترش میدهند. 

انشاالله شما هم به هرچی که به صلاحته برسی به امید خداوند 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
عزیزم حسم خیلی موقع ها درست از اب در میاد باور کنین دوباره صاحب دوتا بچه ی ناز میشین که خدا واستون ح ...

انشاالله. خدا جون همه ی زندگیمه. از خداوند صرفا بچه نمیخوام. بنده ی صالح میخوام. 

انشاالله شما هم به هرچی که به صلاحته برسی به امید خداوند 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
[QUOTE=150136481]عزیزم خیلی دلم گرفت .اما از رحمت خدا ناامیدنشو خدا  هیچ وقت از رحمت خداجون نا ...

قربونتون برم مرسی💐💐💐💐💞💞💞❤❤❤

هرکه خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش...
2706