2703
2553
عنوان

اول صبح خود را با حس ششمی آغاز کنیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 106 پست
حسم میگه شما خونه دارین...اگه نه پس حتما تو این 2سال حتما حتما صاحب خونه میشین.

من کی بچه دار میشم به امید خداجون؟ 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عشقت رسیدن که نمیدونم واقعا نمیدونم حسی ندارم ولی میدونم خوشبخت میشی خیلی خوشبخت

میشه ظاهر منو حدس بزنیییی

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2720
به عشقت رسیدن که نمیدونم واقعا نمیدونم حسی ندارم ولی میدونم خوشبخت میشی خیلی خوشبخت

منو نگفتی :(

حسش چیه به من؟؟

ازدواج میکنیم باهم یا نه؟

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
حس ششمی عزیز اگه تونستی بگی من کی ازدواج میکنم من به تو ایمان خواهم آورد. بای 

توهمونی نیستی عیدی یاسین گفتم میخونم کاربریموترکوندم اون پست عیدغدیرترکونده بودن گمت کردم برات خوندم

2714
7 ماه دیگه احساسم میگه واستون خواستگار میاد...عزیزم اگه اومد حتما بیا و گزارش کن...

من کی بچه دار میشم؟ 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
عزیزم شما زمان داری تا ازدواج عجله نکن و سعی کن عشقت رو جذب کنی اره شدنی هست منطقی باش و باسیاست

عزیزم اون نمیدونه من دوسش دارما؟

امکان داره اصلا ازدواجمون؟😞دوسم داره اصلا؟

حرف بزن ابر مرا باز کن دیر زمانی است که بارانی‌ام!
شما تازه ازدواج کردین ؟؟؟حسم میگه شما دوتا بچه ی خوشگل خواهید داشت...هیچوقت از رحمت خدا ناامید نباشی ...

من بعد هفت سال دکتر رفتن و هشت بار ایوای و آی وی اف دو ماه پیش دوقلوهای شش ماهم به خاطر زایمان زودرس آسمونی شدن و تنهام گذاشتن.

2706