2737
2739
عنوان

کسایی ک کرونا گرفتن لطفاا

2180 بازدید | 26 پست

بچه ها گلو دردم اصلا خوب نمیشه .اب دهنمو به زور قورت میدم چیکار کنن؟گلو درد ناشی از کرونا چطوریه ؟ چه علائم دیگه از بجز گلو درد داشتین

تب سوزش شدید و تنگی نفس و درد داشتم. شما لوزه هات ورم کرده آزیترومایسین بخور و قرقره آب نمک کن و مایعات زیاد بخور خوب میشی و سوپ دیفن هیدرامین هم قرقره کنی خوب میشن لوزه هات 

من گلودرد نداشتم.فقط تب و لرز و پادرد شدید و سردرد و حس بویایی و چشایی هم نداشتم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تب سوزش شدید و تنگی نفس و درد داشتم. شما لوزه هات ورم کرده آزیترومایسین بخور و قرقره آب نمک کن و مای ...

ته گلومم زبون کوچیکه قرمزه دوسه تا تا الان خوردم اما تغییری نمیکنه . دکتر گفت خوب نشدی بیا برای تست میترسم

2728
2738

منم مثه تو بودم به هیچعنوان آب دهنم رو حتی نمیتونستم قورت بدم دم کرده آویشن جوشانده و مایعات گررررم تاکید می‌کنم گرررم استفاده کن و زیاد وآزیستروماسین رو هم سر وقت بخور

میشه واسه سلامتی خواهرم صلوات بفرستین🙏

بچه ها من ارشد روز پنجشنبه شرکت کردم ،روز شنبه یکم تب و بدن درد داشتم روز دوشنبه حالت تهوع بدون تب و بدن درد ،الان خداروشکر هیچ علامتی ندارم،بنظرتون کروناس؟اما آب نمک مایعات و دمنوش بیش از حد مصرف کردم

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

من کلا با همین گلودردی که میگی شروع شد

شب بعدشم سرفه هام شروع شد

و بعد یکی یکی علائمم پیدا شد و شدید شد

چندمین روزته !؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
منم مثه تو بودم به هیچعنوان آب دهنم رو حتی نمیتونستم قورت بدم دم کرده آویشن جوشانده و مایعات گررررم ...

مایعات ک خیلی خوردم این چند روز اما نمیدونم چرا بهتر نمیشه .. برای شما چقدر طول کشید؟

بچه ها من ارشد روز پنجشنبه شرکت کردم ،روز شنبه یکم تب و بدن درد داشتم روز دوشنبه حالت تهوع بدون تب و ...

چرا انقد تلقین میکنی ویروس 12تا14روز زمان میبره خودشو نشون بده شما چجوری پنج شنبه ارشد شرکت کردی شنبه گرفتی؟؟ 

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706