2733
2739
عنوان

کیا بیدارن و دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 54 پست
تب سنج ندارم متاسفانه. شوهرم گفت داغی تب داری گفتم خیلی داغم گفت تقریبا. بعد الان مثلا پا میزارم رو ...

تب سنج باید بگیری اینجوری نمیشه دقیق گف بعدشم ادم تب دار خ بیحاله بعضیا تو بارداری گرگرفتگی دلرن

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
عزیرم اگه معده درد داری چند روزصبح ناشتا دو قاشقی عسل بخور خوب میشی انشالله

عزیزم رفلاکس معده و کرم معده دارم بهم گفتن عسل ولی چه جوری بدترش نکنه

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نماز خوندم یه چرخ بزنم نی نی سایت دوباره میخوابم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
تب سنج باید بگیری اینجوری نمیشه دقیق گف بعدشم ادم تب دار خ بیحاله بعضیا تو بارداری گرگرفتگی دلرن

نه من بی حال نیستم اصلا . اخه سردمه گر گرفتگی اره اون ادم گرمش میشه . 

ولی من تب و لرز کردم فک کنم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
نه من بی حال نیستم اصلا . اخه سردمه گر گرفتگی اره اون ادم گرمش میشه .  ولی من تب و لرز کردم فک ...

حالا پاشویه بکن بد نیس پاهات بازوهات پشت گردن شکم و گوشات با اب بشور یا دستمال نم دار بکش

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2738

واسط ازدواج شدم.احساس میکنم ازبدترین کارای عمرم بوده.2ساله ازدواج کردن مشکل دارن بیشتراوقات.خاک توسرشون.اه. دو برابرمن سنشونه دریغ از یه ذره درایت

نگران زندگی خودمم چون خواهرشوهرمه

دردم از یار است و درمان نیز هم