2733
2734

پسرت چه ذوووقی کنه با مادر مهربونی مثل تووچوو

چند سالته؟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۱😍😍😍

عزیزم چفدر خوبگرفته

اینجاهاس کع فرق مامانای جوون با بالای سی معلوم میشه

من بالای سی هستم نباوردم بچه هی که اوضاع بهتر شه هی بدتر شد

الان پشیمونم

بهم گفتن بیار بعدا بی حوصله میشی

الان کارای شمارو دیدمگفتم خوش به حال بچه ای که مادر جوون داره

مامان خودممنو 36سالگی دنیا آورد

البته خوبه نه که نه 

ولی خوب مادربود خواهر نبود

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

خدا حفظش کنه ،من میدونم این‌عکس گرفتن ها چقدر سخته، کل خونه رو بهم‌می ریختم تا عکس بگیرم از بچه  م بعد میشستم گریه حالا کی اینا رو بزار سر جاشون 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2731
عزیزم چفدر خوبگرفته اینجاهاس کع فرق مامانای جوون با بالای سی معلوم میشه من بالای سی هستم نباوردم ب ...

عزیزم  لطف داری الان بچه داری ؟؟

اگه نه ک انشالا سال دیگه همین وقتا تو هم داری ماهگرد درست میکنی برا فسقلت😘😍😍

عزیزم چفدر خوبگرفته اینجاهاس کع فرق مامانای جوون با بالای سی معلوم میشه من بالای سی هستم نباوردم ب ...

اصلن بچه نداری،من بچه ی دوم ۳۵ آوردم خیلی حوصله داشتم، گفتم بالاتر کل خوته رو بهم میریختن برای یه عکس 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
خدا حفظش کنه ،من میدونم این‌عکس گرفتن ها چقدر سخته، کل خونه رو بهم‌می ریختم تا عکس بگیرم از بچه &nbs ...

وای گفتی   بعدشم بچه خسته میشه گریه ک بیار منو بغل کن🤭🤭😂 اون و قته ک ب چیز خوردن میفتم ولی باز فرداش ادم نمیشم ی چی جدید درس میکنم😐🤭

2738
عزیزم  لطف داری الان بچه داری ؟؟ اگه نه ک انشالا سال دیگه همین وقتا تو هم داری ماهگرد درست ...

مننونم از دعات

ندارم هنوز

ان شاءالله تو هم سایت سر بچه ات باشه و براش،خواهر و داداش بیاری

اصلن بچه نداری،من بچه ی دوم ۳۵ آوردم خیلی حوصله داشتم، گفتم بالاتر کل خوته رو بهم میریختن برای یه عک ...

ندارم عزیزم

ان شاءالله منم مثل شما پرحوصله باشم💟