2737
2739
عنوان

شوهرم‌میگه خیلی داغی

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 37 پست

عزیزم طبیعی منم سر پسرم بدنم داغ بود انقدر ک دوست داشتم بر زیر دوش سرد

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
عزیزم طبیعی منم سر پسرم بدنم داغ بود انقدر ک دوست داشتم بر زیر دوش سرد

اخه برا من یکدفعه ای اینجوری شد مثل حالت تب. شما هم همینطوری؟ اخه من گرمم نیست من سردمه فک کنم گرمت باشه در اون حد طبیعیه بعد دیگه دمای بدن انقد میره بالا ک لرز میکنه درصورتی ک تب داری مال من اونطوریه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم شاید تب خطرناک‌تر باشه اخه سابقه سقط دارم .‌اخه استامینوفن ساده تو بارداری موردی نداره الانم‌هف ...

خودت سقط كردي عمدي وگرنه حداقل ٢ روز ناراحت ميبودي كه دخترتو از دست دادي نه اينكه تايپيك بزني بچه ها ميشه بچه اولو تعيين جنسيت كرد!!!!!!!! سقطت هم بعد از ان تي بود كه جنسيت مشخص شد ايشالا اين يكي پسر باشه تا به سرنوشت خواهراش مبتلا نشه🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خودت سقط كردي عمدي وگرنه حداقل ٢ روز ناراحت ميبودي كه دخترتو از دست دادي نه اينكه تايپيك بزني بچه ها ...

آفرین کارآگاه من کی سقط کردم ک دوروز بعدش تاپیک زدم ک میشه بچه اولو تعیین جنسیت کرد؟ تاریخ سقطم کی بوده کارآگاه؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2731
آفرین کارآگاه من کی سقط کردم ک دوروز بعدش تاپیک زدم ک میشه بچه اولو تعیین جنسیت کرد؟ تاریخ سقطم کی ب ...

۱آذر ۹۸ سقط کردی  ۴ آذر تایپیک  زدی که میشه بچه ی اولو تعیین جنسیت کرد؟!!!!

۱آذر ۹۸ سقط کردی  ۴ آذر تایپیک  زدی که میشه بچه ی اولو تعیین جنسیت کرد؟!!!!

بله علت داره . برو تمام تاپیکامو بخون تو یکی توضیح دادم . اون موقع چون حالم خیلی بد بود نمیتونستم برا کسی علت و توضیح بدم اما همین اواخر توضیح دادم برو پیدا کن بخون

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اخه برا من یکدفعه ای اینجوری شد مثل حالت تب. شما هم همینطوری؟ اخه من گرمم نیست من سردمه فک کنم گرمت ...

اگه تب لرزداری با دکتر تماس بکیر خدا نکرد عفونت نداشته باشی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2740