2726
عنوان

شوهرم‌میگه خیلی داغی

1218 بازدید | 37 پست

خواب بود بیدارم‌کرد مبگه تب داری خودم متوجه نمیشم فقط سردمه چیکار کنم؟ پنج هفتمم هست خیلی ناراحتم‌داده گریه میکنم کمکم کنید 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

شاید بخاطر بارداری چرا استرس گرفتی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید بخاطر بارداری چرا استرس گرفتی

من اصلا استرس کرونا رو ندارم . فقط برا بارداریم‌میترسم. یعنی ممکنه با تب سقط بشه؟ کمرم درد میکنه از اول بارداری امشبم یکم‌کار کردم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اگ تب سنج داری چک کن دمای بدنتو. اگ نداری و بارداری فرذا بخر این چیزا رو نگهدار تو خونه نیاز میشه. م ...

استامینوفن خوردم یکی الان . بازم بخورم؟ فردا برم دکتر یا نه؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
عزیزم استرس از همه چی برات بدتره توکل به خدا کن چند تا نفس عمیق بکش و خودت و آروم کن. تو بارداری تغ ...

راست میگی؟ عادیه؟ من خودم چرا متوجه نمیشم تب دارم به شوهرم میگم خیلی داغم میگه تقریبا . 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
چرا الکی قرص خوردی وقتی بارداری🤨

گفتم شاید تب خطرناک‌تر باشه اخه سابقه سقط دارم .‌اخه استامینوفن ساده تو بارداری موردی نداره الانم‌هفته های اوله رویان از بدن مادر هنوز تغذیه نمیکنه ولی تب براش بده خیلی 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706