2733
2734
عنوان

وااای باورم نمیییییشه😯😯😯😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 70 پست

دختر منم خوابید...پاشم برم یذره قربدم از ذوق بیام🥵

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از صدتا پسر شیطون تره...ناشکری نمیکنم خدا منو ببخشه اما سر غذا خوردن و خوابیدنش خیلی اذیت شدم...انگا ...

وااای خدا انگار ابجی منه😂😂😂لین دخترت بزرگم بشه همینه ها😂😂

خواهر منم 10 سالشه هنوووزم که هنوزه فقط نیمرو و شیر با اشتها میخوره 

مخصاصو یه سالی هس نیمرو پختن یاد گرفته تو هر وعده برا خودش میپزه😐😐من که حالم بهم میخوره😖😖

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
2728
از صدتا پسر شیطون تره...ناشکری نمیکنم خدا منو ببخشه اما سر غذا خوردن و خوابیدنش خیلی اذیت شدم...انگا ...

چند سالشه

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
وااای خدا انگار ابجی منه😂😂😂لین دخترت بزرگم بشه همینه ها😂😂 خواهر منم 10 سالشه هنوووزم که هنوزه ...

یا حسینه زهرا...همش میگم خدا کنه بزرگتر بشه یذره بهتر بشه پس حالایی ها بدبختم😫😫😫

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

شمام تبرررریک👍 بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا 😂😂😂

😂😂😂😂

چند سالشه

چهار سال تمام

2738
یا حسینه زهرا...همش میگم خدا کنه بزرگتر بشه یذره بهتر بشه پس حالایی ها بدبختم😫😫😫

اره بابا همینجوری میمونن 

نه ماست میخوره نه ترشی و سالاد 

هیچ کدوم از خورشت هارو نمیخوره 

برنج نمیخوره 

فقط گوشت و نیمرو 

مهمونیم رفتنی ابروی ادم میره بس که از همه چی ایراد میگیره

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓