2733
2734
عنوان

وااای باورم نمیییییشه😯😯😯😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 70 پست

من دیونم از دستش..تمام روز ولو میشه غر میزنه و بهونه گیری میکنه از ساعت دوازده شب چنان انرژی پیدا میکنه که هیچ راه حلی روش اثر نداره ...

با صدای بلند میخنده غش غش ریسه میره....با سرعت تمام میدوئه  پیتیکو پیتیکو میکنه بازی میکنه واااای روانی شدم بخدا دختر من چهار سالشه

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کمکتون کنه ...حالا پسرمن 1اینا میخوابه روانی میشم اینقد دادوبیداد را میندازم 😤😆 نمیدونستم &nbs ...

عزیزم خودتو اذیت نکن.عصبی نشو.

از بچگیش لذت ببر.این روزا عین برق و باد میگذره و دلت تنگ میشه واسه این روزاش

2731
من دیونم از دستش..تمام روز ولو میشه غر میزنه و بهونه گیری میکنه از ساعت دوازده شب چنان انرژی پیدا می ...

فکر کردم داری راجب پسر حرف میزنی😐😐

💛💚💟خدایا ممنونم خیلیبییی عاشقتم😚💓
عزیزم ببر به دکتر نشون بده. اگه اذیتش نمیکنه و خیلی زیاد نیست بهش دست نزن.چون بچه رو بیهوش میکنن ...

میدونین چی شد چند دفعه ای گفت درد دندونشو نشون داد منم فکر کردم داره دندون درمیاره بعد براش مسواک زدم تازه مسواکشو عوض کردم بعد مسواک متوجه شدم یه تیکه مینای دندونش کنده شده الان نگران اونم

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
2740
من دیونم از دستش..تمام روز ولو میشه غر میزنه و بهونه گیری میکنه از ساعت دوازده شب چنان انرژی پیدا می ...

عزیزم عصبی نشو .

بچت یه مادر اروم میخاد.نزار تو رو یه مامان عصبی تو ذهنش ببینه

من پسرم فوق العده شیطونه و انقدرررر اذیتم میکنه.ولی خم به ابروم نمیارم.چون بچس هنوز حالیش نیست ک.

از بودن باهاش لذت ببر

عزیزم خودتو اذیت نکن.عصبی نشو. از بچگیش لذت ببر.این روزا عین برق و باد میگذره و دلت تنگ میشه واسه ا ...

من خواب شب نداشته باشم کل روز عصبی و سردرد میشم بچه دوماهه دارم اکثرا تا صب گرسنه میخوابه هرچقد گریه کنه نمیشنوم خیلی سخت میتونم بیدار شم😶

2706