2733
2734
عنوان

وااای باورم نمیییییشه😯😯😯😯😯😯

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسالو نیم. امشب زود خوابید😂تا شیش بیداره

وا حالا فک کردم چن روزس چه بد عادتش دادی ...کل روز نذار بخوابه چن روز سرساعت بخوابونی عادت میکنه رشدبچه مختل میشه بااین وضع خواب

2731
عیب نداره بزار راحت باشه. من اصن سخت نمیگیرم به پسرم.

منم سخت نمیگیرم دیگه عادت کردم تا زمانی که بیداره باهاش بیدارم تا زمانی ام که خوابه میخوابم 😉

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
 وا حالا فک کردم چن روزس چه بد عادتش دادی ...کل روز نذار بخوابه چن روز سرساعت بخوابونی عادت میک ...

عیب نداره بابا.بزار راحت باشن بچه ها

یه دوروز نزاشتم روز بخابه.ساعت ۱۱ شب میخابید ۴ صبح بیدار میشد دیگه نمیخابید😂😂😂شاااارژ.من اون موقع خوابم میومد.

دیگه گفتم همون روال قبلش بهتره😂👍

رشدشم خوبه خداروشکر.مشکلی نداره

2740

بخدا دختر من هتوز داره وول میخوره و نخوابیده..دیوانه شدم از دستش😭😭😭هرشب تا پنج صبح بیداره هیچی هم روش اثر نداره😫

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

عیب نداره بابا.بزار راحت باشن بچه ها یه دوروز مزاشتم روز بخابه.ساعت ۱۱ شب میخابید ۴ صبح بیدار میشد ...

میشه راجع به تاپیک آخرم نظر بدی لطفا 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    

کولرو خاموش کردم از اتاقش اوندم بیرون گریه کرد

دوباره روشن صداش در نیومد

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
عیب نداره بابا.بزار راحت باشن بچه ها یه دوروز نزاشتم روز بخابه.ساعت ۱۱ شب میخابید ۴ صبح بیدار میشد ...

خدا کمکتون کنه ...حالا پسرمن 1اینا میخوابه روانی میشم اینقد دادوبیداد را میندازم 😤😆 نمیدونستم  4-5خوابیدنی هم هس

2706