2737
2739
عنوان

بیا راجب مامانمه ببین چیشد😓

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 42 پست

ای لعنت به کرونامنم ازسرشب بابام بدن دردگرفته  من نگرانم کرونا باشه😢🤦‍♀️

خودمم دلپیچه گرفتم حالانمیدونم ازاسترس یانه  خودم به جهنم وای بابام ریش خرابه ای خدا🤦‍♀️

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
مرسی عزیز دلم همچنین البته من یکم بینیم کیپ بود نمیدونم از اون‌بوده یا کرونا تنفسم خوب بود اما صدام ...

مرسی💙💙💙

منم ی چند روز تب کردم و بدن درد و گلو درد و ببخشید اسهال

ولی تست ندادم

چون بیماری گوارشی دارم حدس زدم بدنم خ ضعیف شده

رفتم پیش دکتر گوارشم نسبتا بهترم

ولی کیپ شدن دماغو و اون حالت درد گرفتن صورتو دارم

خصوصا گوش و بینیم و گلو

تنگی نفسمم قشنگ با درد معده س😑

اشتهامم خوبه البته حس چشایی و بویاییم دارم

سلام (-:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چون علائمش بعضی وقتا خفیفه تشخیص نمیدن.. ولی ب مرور ک کل ریه تخریب میشه میفهمن ک دیره. دیگه... ...

بمیرم الهی خدا رحمتش کنه 😓بهت صبر بده 

مادرتون بیماری زمینه هم داشتن؟

داداش منم بويايى نداشت و كلى علائم ديگه ولى خداروشكر جواب همه آزمايشاش منفى شد🙏🏻🙏🏻

شوهر منم اولش منفی بود بعد یه هفته + شد.. ازمایش خون نشون نمیده فقط اسکن و پی سی ار

منو حال دلم💖
2731
اها و اولش بابام پونزده درصد ریش درگیر بود و نشون داد بعد یهو شد هشتادو پنج درصد و الان هم همچنان در ...

انشالله زوده رود حاش خوب بشه عزیزم برای سلامتیش دعا میکنم .

آره نشون میده ولی یه سریا ناقل بدون علامتن اونا خطرناکن برای اطرافیان و ناقل بدون علامت فقط از طریق آزمایش حلق نشون داده میشه 

بمیرم الهی خدا رحمتش کنه 😓بهت صبر بده  مادرتون بیماری زمینه هم داشتن؟

قند داشت ولی کنترل میکرد.. بالای 100 نمیرفت دیگه قندش.. همه خانواده ازش گرفتیم ولی خوب شدیم.. مامانمو چون تجربه نداشتیم باید چیکار کنیم و حرف دکترارو گوش دادیم اوردیمش خونه بلد نبودیم بگیم از ریه ها ش اسکن بگیرن یا همون موقع ک بدن درد داشت pcrبگیرن ازش.. 

منو حال دلم💖
شوهر منم اولش منفی بود بعد یه هفته + شد.. ازمایش خون نشون نمیده فقط اسکن و پی سی ار

سه بار آزمايش خون داده و يكبار هم ct شده خداروشكر همه منفى بود ولى ازش psr نگرفتن گفتن فقط ٦٠ سال به بالا ميگيريم 

2740
مرسی💙💙💙 منم ی چند روز تب کردم و بدن درد و گلو درد و ببخشید اسهال ولی تست ندادم چون بیماری گوار ...

من چشم درد پیشونی درد صورت درد سردرد گلو درد بدن درد ریه درد خلط عدم بویاییی گرفتگی بینی

ای لعنت به کرونامنم ازسرشب بابام بدن دردگرفته  من نگرانم کرونا باشه😢🤦‍♀️ خودمم دلپیچه گرفتم ...

ببریدش تست بزاقی.. ومخاط بینی... و حتما حتما اسکن ریه.. حرف دکترارو گوش ندین.. خودم با چشم خودم دیدم ک وقتی میفهمن کسی مشکوکه ب کرونا بهش نمیگن و میفرستن خونه...من تست داده بودم و +بود رفتم دوباره دکتر فهمید کرونا دارم ولی گفت نداری چون نمیخواست دستگاهای اسکنشون الوده بشه و منو فرستاد خونه. و

منو حال دلم💖
سه بار آزمايش خون داده و يكبار هم ct شده خداروشكر همه منفى بود ولى ازش psr نگرفتن گفتن فقط ٦٠ سال به ...

دروغ میگن.. هزینش بالاست ولی ببرید بگیرین ازش.. ارمایش خون مامانم تا لحظه اخر نشون نمیداد کروناست ده روز هی سرم تقویتی و چرتو پرت براش تجویز کردن ربه هاش ک تخریب شد فریتادن پ سی ار.. ک دیگه فایده نداشت. 

منو حال دلم💖