2733
2739
عنوان

بیا راجب مامانمه ببین چیشد😓

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم كرونا،كروناست خفيف و شديد نداره،فقط سيستم ايمنى بدن هر كس چون متفاوته علائمش فرق ميكنه

بعد اينكه اگه آزمايش خون داده كه گفتن، آز خون اصلا دقيق نيست

يكى از اقوام آزمايش داده Igm  وIgg كوويد ١٩ مثبت بودهولى تو Ct هيچى نشون نداده،بر عكسشم هستاااا طرف آزمايش خونيش منفى ميشه ولى كرونا داره

شما هم اصلا نگران نباش🙏🏻

2728
عزیزم مامانت ۶ تا کدئین با هم خورده  تا جایی که خبر دارم ۵ تا ۸ عدد کدئین واسه خودکشی کافیه&nb ...

😓یعنی ممکنه ازمایشش بخاطر قرصا تغییر کرده باشه؟اخه میگم

ن کرونا واس بغضیا علائم نداره

2740
اسکن برای موقعی که بیماری پیشرفت راشته و طرف علامت داره دقیقه

ببین کرونایی تر خودم،خودمم،مامانم گرفت،بابام گرفت که مستقیم رفت بیمارستان،خودم گرفتم،عمو و زن عموم گرفتن و کلا بیشتره خانوادمون،همون اولش گرفتیک یکم اسفند رفتیم عروسی و نمیدونستیم کرونا اومده یکی داشت به همه منتقل کرد،و اگه از من میشنوی این درد کرونا نیست باز خوددانی

اسکن برای موقعی که بیماری پیشرفت راشته و طرف علامت داره دقیقه

اها و اولش بابام پونزده درصد ریش درگیر بود و نشون داد بعد یهو شد هشتادو پنج درصد و الان هم همچنان درگیره ده درصد ریش دوباره این ماه باید بره اسکن که ببینه رفته یا نه،اسکن پنج درصد هم درگیر باشه نشون میده،

😓یعنی ممکنه ازمایشش بخاطر قرصا تغییر کرده باشه؟اخه میگم ن کرونا واس بغضیا علائم نداره

کرونا هم بوده باشه تموم شده خطر رفع شده ولی بنظر من کرونا نبوده چون حتی اونایی که خفیف گرفتن همه شون بدن درد رو داشتن میگن کل استخونای بدنت درد میکنه 

خداروشکررررر اما با این حال فاصله بگیرید ازشون محض احتیاطط عزیزم

بنده خدا سربازه😥😥😥آره عزيزم خيلى رعايت ميكنيم همه چيشو جدا كرديم🥺وقتى خونه ست از اتاقش بيرون نمياد☹️

سلام چون علائمش بعضی وقتا خفیفه تشخیص نمیدن.. ولی ب مرور ک کل ریه تخریب میشه میفهمن ک دیره. دیگه... مامانم ب خاطر همین علائمای خفیف ک تشخیص داده نشد الان 20 روزه دیگه کنارمون نیست.. فوت بر اثر کرونای لعنتی... حتما اسکن ریه و تست پی سی ار بدین مطمئن بشید... من خودمم از مامانم گرفتم و خوب شدم ولی مامان گلی من پر کشید😭😭😭😭

منو حال دلم💖
2706