2733
2739
عنوان

ازدواج

278 بازدید | 30 پست

بابا ی چن وقت پیش تو اینستا یکی از فالوور هام بود استوری گذاشت ریپلی کردم بعد هی حرف زد ینی حرف درومد ،من خیلی برام جذاب می اومد اون بچه مذهبیاس تقریبا حرفاش واقعا برام عجیب بود دلم میخاست کشفش کنم ببینم فیکه یا نه تا پیام دادن هاش کشیده شد به وات

کم کم شناختمش و فهمیدم اندازه ای که میشناسم واقعا ادم موجهی هست

دیشب پیام داد که میشه شماره پدر یا مادرتونو بدین من ج ندادم کلی پیام داد من هیچ نگفتم

الان دارم فکر میکنم که به خانواده ها چی بگیم ؟

بگیم چطور اشنا شدیم!

با خودش که نمیتونم حرف بزنم اصلا رومون نمیشه 

و اینک هرچی بگیم جز واقعیت دروغ ب حساب میاد 

و اینکه میترسم چون رابطمون از اینستا شروع شده تو زندگی ب مشکل بخوریم

بچه ها کمکم کنید توروخدا نمیدونم چی بهش بگم 

من کاملا باهاش اوکی هستم و شرایطش رو میدونم 

و میدونم خانوادمم مشکلی ندارن باش

الانم مشکل روش اشناییمون هست فقط 

کمک کنید

واقعا پسر خوبیه اما از مدل اشنابی میترسم

کسی تجربه ای داره؟

خب جای این که اقدس خانم معرفی کنه.

خودتون آشنا شدین دیگه

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لازم نیس کسی بدونه تو اینستا اشنا شدین!

بگین از طریق یکی از دوستان

یا مثلا خواهرش دوستته

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
2731

تو زندگی میزنه تو سرت روش آشنایی رو سر هر دعوا

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2738

عزیزم اصلا روش آشنایی مهم نیست هر کسی یه حایی قسمتش رو ملاقات میکنه . 

به نظر من اصلا مهم نباشه برات و راستش رو بگو و اصلا هم ناراحت نباش .

روش آشنایی هیچ کس هیچ تاثیری تو زندگی زناشوییت نداره

فقط شناخت دوره نامزدی مهمه که حواست باشه

من و شوهرم توی تولد با هم اشنا شدیم. ولی داداشم پایه بود باهام. بهش گفتم‌. اون به مامانم اینا گفت دوست منه میخواد بیاد خواستگاری.😅😅

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

یه دختره اینستا هست معروفه با شوهرش مجازی آشنا شده و فوق العاده راضیه و خوشبخته بگو یه جا دیدت چ میدونم یه حرف الکی درار پسرخاله ی دوستمه، دوسته داداش فلان دوستم مریمه

يعنى با صحبت كردن تو اينستا و واتساپ پى بردى پسر خوبيه!؟؟؟؟

برام عجيبه🤷🏻‍♀️🙄نميگم پسر بدى هستااااا ولى اينكه ازدواج كردنُ اين همه آسون ميگيرين برام غ قابل هضمه

عزیزم به مادرت واقعیت رو بگو و مادرت هم اگر صلاح دید به پدرتون بگه که مادره آقا پسر شما رو همراهه مادرتون تو یه مکان عمومی دیده و اجازه خواستن برای اومدن برای خواستگاری،باز خود دانی،چون اگه به پدرت راستشو بگی قطعا اجازه ورود نمیدن اما مادرا معمولا با دخترا راه میان و قبول میکنن حرفتونو

2706