2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فولیک اسید تا ۳ ماه قبل خوردن.نداشتن استرس.از زمان اقدام سنگینی بلند نکردن.و تغذیه مناسب

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
من قبلو نمیدونم ولی دوران بارداری کاش یه رژیم غذایی دداشتم و یوگا میرفتم و تو حاملگی و بعدش کار نمیک ...

منظورتون کار خونه است یا شغلتون؟

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

کاش برگردم به دوسال پیش وچشم وگوش بستع اقدام‌نکنم

کاش میرفتم‌عکس رنگی می نداختم می فهمیدم لوله م مشکل داره تا خارج از رحم‌باردار نسم و‌بعد نشه باردار شم و ده ها برابز بیشتر از یه چکاپ و عکس رنگی پول خرج کنم

کاش از یه خساست کوچیک دست برمی داشتم

منی که چندین برابر خرج الکی دارم ولی‌اون موقع نمی دونم چرا بدون‌اینکه برم‌دکتر اقدام‌کردم

حتما قبلش ی چکاب کامل میدادم ازمایش هام همش تو طول بارداری بود ک  فهمیدم کم خونی شدید دارم تروئیید کم کار. عفونت شدید اوایل حاملگیم حالم خیلی بود چند روز بستری شدم. حاملگیم خیلی سخت بود

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

همه خوشگذرونیی هر کلاس و کاری که دوست داشتم هر لباس و عشقو حالی که دوست داشتم مسافرت بیشتر البته خدارو شکر سفر خارج رفته بودم برای حاملگی اول باید رفت متخصص زنان برای خودت و شوهرت ازمایش می نویسه ویتامینای قبل از بارداری اگه شوهرت تحرک اسپرمش کم باشه بچه دار نمی شه براش قرص می نویسه تا تحرکش زیاد شه حتی تیرویید اثر داره بعد شروع کن تغذیه عسل بلدرچین تخم بلدرچین شیرموز با گردو و عسل اجیل و گرمی بیشتر بخور گوشت گوسفندی اینا یادم بود حتما دندوناتم درست کن که بعد زایمان همش خراب میشه

2706