2737
2734

بچه ها من وقتی ۱۷ ساله بودم یه خواستگار سمج داشتم هم یه فامیلی دوری با بابام دارن هم برادر شوهر خالمه این آقا هفت هشت  بار ب خواستگاریم آمدو خانوادم شدیدن مخالف بودن چون کارو بار نداشت و اینکه یه حرفایی ب گوشمون رسید ک این آقا معتاده .اون موقع خالم گولم زد و گفت ک این حرفا دروغه و اون تورو خیلی دوس داره باهاش دوس شو منم چون اون آقا خوش قیافه بود منم بچه و خاک توسر بودم گول خوردم و چند ماه تلفنی باهاش حرف زدم بخدا اصلا باهاش بیرون نرفتم فقط تلفنی بودگذشت و من یه بار ازش پرسیدم ک تو واقعا چیزی مصرف میکنی کلی قسمش دادم و آخرش گفت آره قبلا مصرف داشتم( تریاک)ولی الان مصرف نمیکنم منم تا اینو شنیدم یهو تمام علاقه ای ک بهش داشتم فروکش کرد دیگه حالم ازش بهم میخورد بهم زدم .بازم ب خواستگاریم اومد یکبار هم اقدام ب خودکشی کرد حالا ۲ سالی از اون موقع میگذره امشب خونه ی داییم بودیم زنداییم گفت دوباره اونا میخوان بیان خواستگاریت منم گفتم من جوابم منفیه حالم ازش بهم میخوره بعدش زنداییم گفت خالت گفته ب سارا بگو بهم زنگ بزنه کار خیلی واجبی باهاش دارم(اس دادم بهش ولی انگار خوابه ج نمیده ) میترسم اون آقا برای ب دست آوردن من قضیه تلفنی حرف زدنمون رو بخواد ب بابام بگه  یا بخواد تهدیدم کنه دارم دق میکنم اگه پدرم بفهمه سرمو میبره بخدا منو میکشه

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟

همین جمله اول متنتم مینوشتی میومدیم لازم نبود اینهمه قسم خوردن😐

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

اه چ خاستگار سیریشی😒

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دارم دق میکنم از ترس

بنداز پای خاله ات بگو اون خامم کرد گفت باهاش بحرف

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم
خکب تو انکار کن چطور میتونه ثابت کنه

اون سیمکارتی ک باهاش ب اون آقا اس دادم یکسالیه خاموشه بنظرتون پدرم میتونه پرینتشو بگیره؟

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟
2706