2733
2739
عنوان

امشب نی نی سایت چه شب عجیبیه

555 بازدید | 25 پست

امشب یکی در میون تاپیک ها راجع به حاجت و صلوات فرستادن برای رفع مشکل هستش ، تا حالا اینجوری ندیده بودم اینجا رو

منم امروز که یکی از بدترین روزهای زندگیم بود که هیچوقت یادم نمیره ، برای همه ی نی نی سایتی هایی که تاپیک زدن یا نزدن صلوات فرستادم ، خدا مشکل همه مون رو حل کنه ، مشکل منه دل شکسته رو هم حل کنه 😔🤲 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

الهی آمین بد گرفتاریم

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی ک هیشکی غم نداشته باشه تو دلش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

امروز تولد امام موسی کاظم بود باب الحوائج 

ایشالا حاجتت روا شه منم برات صلوات میفرستم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ان شاالله الهی امین

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
2738
امروز تولد امام موسی کاظم بود باب الحوائج  ایشالا حاجتت روا شه منم برات صلوات میفرستم

خیلی ممنونم ، خدا ایشالا بحق دعای خیری که در حق هم میکنیم حاجت مون رو بده 😘 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم ♥️ 

مامان دو قلو ها ❤
دوستان ۶هزار تا صلوات باید بفرستم که زمان معین نداره کسی میتونه اینجا کمکم کنه ؟؟؟؟ میشه اعلام کنین ...

من برات دویست تا صلوات میفرستم ، همین امشب 😘😘

2706