2733
2734

نخور تشنج میاره

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من الان یه قرص آرامبخش خوردم منگه منگم هر لحظه گوشی از دستم میافته خخخ

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2738
من

من یک ماهه خوردم واسه خواب قبلا یک ساعته اثر میکرد الان ۳ ساعت اثر میکنه اونم کم حالا امشب شک دارم دوتل خوردم یعنی دو میلی دارم از استرس میمیرم گرمم بود اب خوردم دوباره قرص خوردم حالا یادم نیست اب اول و با قرص خوردم یا نه ؟

عزیطم اتفاقا ضد تشنجه🤣

من بچه ی داییم میخورد تا وقتی میخورد تشنج نمی کرد ولی اوند زیر نظر دکتر قطع کرد دوباره تشنج کرد 

بعدم خنده نداره که می خندی 

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
من یک ماهه خوردم واسه خواب قبلا یک ساعته اثر میکرد الان ۳ ساعت اثر میکنه اونم کم حالا امشب شک دارم د ...

سعی کن نخوری اصلا چون وابستگی میاره خوب نیس 

خدایا شکرت 🙏🏻
من بچه ی داییم میخورد تا وقتی میخورد تشنج نمی کرد ولی اوند زیر نظر دکتر قطع کرد دوباره تشنج کرد  ...

تا میخورد تشنج نمیورد دیگه چون ضد تشنجه

🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤
2706