2733
2734
عنوان

بهترین جای دنیا برای یک زن

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 57 پست
غصه نخور عزیزم هرکس هرحرف بدی هم بزنه ب اون بیچاره هایی ک دستشون ازاین دنیا کوتاهه نمیرسه ناحق باشه ...

بخدا داغونم نمیتونم جلو اشکامو بگیرم 

تحمل کردم دخترم که خوابید دیگه نتونستم جلو اشکامو بگیرم

کلی بدوبیراه به خانوادم گفت

بخدا سر هیچی

نمیدونم شاید از جای دیگه ناراحت بود 

سر من خالی کرد😭

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
من خودمم خیلی میترسیدم ولی دلو زدم ب دریا ازدواج کردم دیگ بعضی اوقاتم ادم میزنه چشم بازارو کورمیکنه ...

خداروشکر انشالله همیشه غرق در ارامش و خوشبختی باشید  انشالله یه بخت حوب با معیارهای عالی نصیب دختران دم بخت و همچنین من بشه  

❤❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودمم خیلی میترسیدم ولی دلو زدم ب دریا ازدواج کردم دیگ بعضی اوقاتم ادم میزنه چشم بازارو کورمیکنه ...

خداروشکر انشاالله همیشه کنار هم شاد باشید

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2728
بخدا داغونم نمیتونم جلو اشکامو بگیرم  تحمل کردم دخترم که خوابید دیگه نتونستم جلو اشکامو بگیرم ...

همدردیم عزیزم منم اینقدر بد خودم و خونوادمو و گفت دیگه حرفی نبود که نگفته باشه حتی نمیدونستم سر چی تا روز بعد که میگه تو خواستگاره قبلیت و دیدی میشه منه سریع اومدی حتما منظوری داشتی

2738

اره واقعا 

مثل حس دنیا اومدن نی نی همیشه ی حس نابه😍😍

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

معلوملا بو عرق میدن😑

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت