2737
2734
عنوان

غم از دست دادن عزیزان😔💔

1045 بازدید | 25 پست

چجوری میشه تحمل کرد واقعا سخته

من دو ماهه پدرمو بخاطر سرطان از دست دادم اولش که کاملا توی شوک بودم اما هرچی گذشت واسم سخت تر شد با اینکه پیش مشاورم میرم ولی گاهی خیلی خیلی دلتنگ میشم😢

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم! پدرت مهربون بود؟

اره😔 من ته تغاریش بودم خیلی دوسم داشت

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728

چرخه سوگواری معمولا به این صورته، اول انکار می کنی، بعد خشمگینی و بعد اندوه میاد، مهم این هست که تلاش کنی به سلامت از این مراحل عبور کنی، این رو از کسی بشنو که خودش نتونست این کار رو انجام بده

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
چرخه سوگواری معمولا به این صورته، اول انکار می کنی، بعد خشمگینی و بعد اندوه میاد، مهم این هست که تلا ...

اره روانشناسم همینو میگه, من نمیدونم چیکار کنم

اره روانشناسم همینو میگه, من نمیدونم چیکار کنم

منم نمی دونم متاسفانه، من ۴ ساله که درگیرش هستم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2738

پدرم منم دو سه ماه پیش فوت کرد.۴۷ ساله بود.خیلی سختم بود و میگفتم محاله حالم خوب شه . چون پدرم تنها پناهم بود.ولی باگذشت زمان وضعیتم بهتر شد.نگران نباش توکل کن به خدا.ایشالا به مرور زمان اروم میشی.البته الان هنوز به یادشم .در ضمن تو پدرت به مرور از دست رفت و به نداشتنش یه وقتایی فکر میکردی.ولی من بابامو یهویی از دست دادم .به قران خیلی سخت تره

منم پنج ماهه بابام فوت کرده

اونم یهویی تو دو روز حالش بد شد و از دست رفت

شوک بدی بود

فراموش نمیشن

یادشون همیشه هست

غمشون کمرنگ تر میشه فقط

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

عزیز دلم خیلی سخته مطمینا از این به بعد بیشتر هم اذیت میشی ولی به این فکر کن که پدرت سفر زمینیش رو به اتمام رسونده و به اصل خودش برگشته زندگی همه ماها توی این دنیا مثل مسافرت میمونه هممون یه روزی برمیگردیم پیش خدا فقط خاطرات رفتگان اذیتمون میکنه که بااونم بابد کنار بیایم شک نکن مطمین باش پدرت الان جاش خیلب خیلی خوبه و به ارامش رسیده

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

پدر من همین الانشن در سن ۶۹ سالگی یبار تو آشپزخونه یاد مادرش افتاد و همونجا گریه اش گرفت.....بدجور دلتنگ شد....منم از گریه پدر گریه ام‌گرفت.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
پدرم منم دو سه ماه پیش فوت کرد.۴۷ ساله بود.خیلی سختم بود و میگفتم محاله حالم خوب شه . چون پدرم تنها ...

خدا رحمتشون کنه واسه چی فوت کردن

من برعکسم اوایل بهتر بودم شایدم فقط شوکه بودم...الان داغونم

2706