2737
2734
عنوان

عاقا حالا که کنکور تعویق افتاد یه ماه، یکی بیاد کمکم کنه من بتونم

| مشاهده متن کامل بحث + 2219 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ریاضی فیزیک و شیمیم خوبه سوالی داشتی در خدمتم در این حد میتونم کمک کنم☺

میشه به منم کمک کنی

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
2728
بگی کدوم فصلا رو بخونیم و اشکالات درسیمون و روش خوندن 😬 قول میدم مزاحمت نشم زیاد

فیزیک فشار گرما مغناطیس کار و انرژی نوسان و موج و فصل ۴ دوازدهم( روی هم میشه نزدیک ۷۰ درصد که احتمالا بتونی ۵۰ درصدشو بزنی)بیشتر رسیدی بخونی حرکت

شیمی همش جز الکترو اسید وباز( اگه بلدیشون و قبلا خوندی بخون اگه نخوندی کلا ولش کن) به خصوص شیمی یازدهم

ریاضی تابع احتمال امار حد لگاریتم درجه ۲ معادله نامعادله مثلثات پایه ( اگه هندسه و مشتق و کاربرد و مثلثات دوازدهمو قبلا خوندی که هیچی وگر نه ولش کن) 

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
میشه به منم کمک کنی

اگه از دستم بر بیاد حتما

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738
من خیلی خیلی بدنم سفته  از بچگی ورزش میکردم به طور حرفه ای البته شنا ، یه چند سالی هم بدنسازی م ...

حتما برو پی علاقه ت

چرا مربیت نمیزاشته اشتباه میکرده

مربیه من کل عمرشو رزمی کار کرده

چندتا رشته مختلفم کار کرده بدنش سنگه اما شنا میکنه بییییا و ببین

واقعا متاسفم برای برخی مربیا که جلو پیشرفت بعضیارو میگیرن و فکر میکنن فقط رشته ای که خودشون یاد میدن خوبه

ایشالا میری سمت چیزی که دوست داری و موفق میشی

ممنونم عزیزم

@maryarn    

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
😘😘 تلاشمو میکنم . میخواستم بیارمت توگروه 😬

کجا هست گروه😐

واتس😬

نه هیچ برنامه ای ندارم عزیزم . اگه میتونستم کمکت کنم همین نینی سایت در خدمتم

2706