2737
2734
عنوان

مامانم.. بیایید بگید چیکارکنم

134 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها

من سال ۹۳ب اجبار خانواده پنج ماه با ی اقایی عقد بودیم ک نتونستم تحمل کنم ازدواج اجباری بود ازش جداشدم.تو دادگاه بهم ده تا سکه داد همشو مامانم ازم گرفت که نگه داره و دیگه رنگشونم ندیدم..خیلی اذیت شدم سنم کم بود و از ترس مجبورم کردن ازدواج کنم چون تو طایفه دخترارو زود شوهر میدن.گذشت و جداشدم از اون خیلی سختی کشیدم تو خونه بابام مادرم گاهی الکی دو هفته قهر میکرد باهام حرف نمیزد ..طعنه میزد خواهر بزرگترم ب قول گفتنی زیراب میزد و میونه منو مادرم خراب میکرد. اثرات اون اذیت شدنا هنوز باهامه ی ادم عصبی و افسرده شدم😭پارسال دوباره ازدواج کردم شوهرم خیلی ادم خوبیه درکم میکنه کمو بیش در جریان شرایطم بوده از قبل.پارسال وام ازدواج سی تومنی گرفتیم ده تومنشو باز مادرم برداشت و بیست تومن داد بمن گفت برو جهاز بخر😭انقدر پیش شوهرم شرمنده شدم حد نداشت با بیست تومن چی میتونستم بخرم ..ی سری چیزای لازمو با قیمت مناسب گرفتم و اینم بگم شوهرم خیلی ابرو داری کرد جلوی خونوادش مدیونشم😔الانم یکساله سر خونه زندگیمم ک مادرم همش برام منت داره بین پنجتا بچه فقط از من انتظار همه چی داره جواب سلاممو ب زور میده نمیدونم چیکارکنم از طرفی میگم مادرمه ولی سخته خیلی ضربه روحی روانی خوردم ازش...

خدایا شکرت❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رابطتو کمتر کن 

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

مادرمنم اینجوریه..همه زحمتاشومیندازه گردن من درعوضش همش به فکرخواهرمه که چکارکنه دلشوشادکنه..سرعقدمن هیچی بهم ندادواسه عقدخواهرم یه سرویس هندی بهش دادوخلاصه خ موارددیگه..چن بارباهاش قطع رابطه کردم اماهمش داداشم وداییم و..پادرمیونی میکنن..دیگه ازدستش خسته شدم

مادرمنم اینجوریه..همه زحمتاشومیندازه گردن من درعوضش همش به فکرخواهرمه که چکارکنه دلشوشادکنه..سرعقدمن ...

من ارزو میکردم حتی با همون بیست تومن ی روز همرام بیاد ی تیکه وسیله برا جهازم انتخاب کنه 😭😔

وقتی میبینم مادرشوهرم با چ ذوقی برای دخترش جهاز میخره خدا میدونه چقد تو خودم میشکنم و حسرت میخورم

خدایا شکرت❤ 
من ارزو میکردم حتی با همون بیست تومن ی روز همرام بیاد ی تیکه وسیله برا جهازم انتخاب کنه 😭😔 وقتی م ...

من جهازموپدرم خریدهمه چی هم خرید..بعدمادرم اکثرشوباوسایل خودش عوض کردفرشای منو برداشت فرش خودشوگذاشت تلوزیون من ۵۵بودمال خودشونوگذاشت توکارتن واسم..شوهرم فهمیدولی به روم نیاورد😔😔

2740