2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه جوری میگیرن سنجاقک جون ؟ بدون ازمونه ؟

اره چند سال پیش دبستانی یا نهضت هستی بعد بدون ازمون حق التدریس میکنن البته ممکنه یه ازمون داخلی  ساده بگیرن و یه سری منابع رو خود اموزش و پرورش معرفی کنه

اره چند سال پیش دبستانی یا نهضت هستی بعد بدون ازمون حق التدریس میکنن البته ممکنه یه ازمون داخل ...

ممنونم سنجاقک جان

یه سوال دیگه این حق التدریسیا تا کی میتونن کار کنن ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

وقت بخیر

متناسب با رشته و مقطع تحصیلیتون به مدارس غیرانتفاعی مراجعه کنید و درخواست تدریس بدید اگه بپذیرن به گزینش آموزش پرورش معرفی میکنن و با یک گزینش ساده و غیر درسی کارتون رو شروع میکنین. میزان و نحوه دریافت حقوق رو مدرسه به کارگیرنده بهتون تعیین میکنه و عمدتا شما رو بیمه میکنه و سابقه کار محسوب میشه براتون.

باز اگه سوالی داشتید بپرسید پاسخ میدم.

مدرس و مشاور حوزه تحقیق و پژوهش های علمی
2738
وقت بخیر متناسب با رشته و مقطع تحصیلیتون به مدارس غیرانتفاعی مراجعه کنید و درخواست تدریس بدید اگه ب ...

سلام.خوبید؟!

ببخشید ی سوال داشتم گفتم شاید بتونین کمکم کنید

من میخام دوره جامع اموزش رو بگذرونم تو مرکز معلمان اینجوری احتمالش هست منو بعنوان معلم برم دارن؟!

میخام معلم بشم رسمی...حالا راهشو میخام ...اخه تحصیلات من اصلا به معلمی نمیخوره.من حفوق خوندم...اگه راهی میدونید معرفی کنید..اینم بگم مدارس غیرانتفاعی بامعرفی پارتی ها نیرو میگیره...

سلام.خوبید؟! ببخشید ی سوال داشتم گفتم شاید بتونین کمکم کنید من میخام دوره جامع اموزش رو بگذرونم تو ...

سلام؛ متشکرم

روز بخیر

اینکه می‌فرمائید مدارس غیرانتفاعی پارتی بازیه حق با شماست ولی خب بالاخره باید تلاش کرد!

منظورتون از دوره جامع رو متوجه نمیشم؟ و اینکه توسط کجا برگزار میشه؟

به طور کلی جذب در سال های اخیر از طریق آزمونه اما باز بیشتر بررسی میکنم ببینم روش های دیگه ای برا جذب وجود داره.  

سلام؛ متشکرم روز بخیر اینکه می‌فرمائید مدارس غیرانتفاعی پارتی بازیه حق با شماست ولی خب بالاخره بای ...

خب منکه گفتم حقوق خوندم واصلا چنین رشته ای رو اصلا جذب اموزش پرورش نمیکنن .نمیدونم تاکی باید منتطر باشم..گفتن که میشه تو مکز معلمان که اموزشش رو برگزار میکنن شرکت کنید تا ازاونجا ی مدرک بگیرید تا کی مدارس غیرانتفاعی جذبتون میکنن..نمیدونم دیگه

خب منکه گفتم حقوق خوندم واصلا چنین رشته ای رو اصلا جذب اموزش پرورش نمیکنن .نمیدونم تاکی باید منتطر ب ...

بله رشته تون رو متوجه شدم(تو مدارس غیرانتفاعی رشته شما رو دیده بودم عربی، دینی؛ ادبیات و... درس میدادن)! شما هدفتون از شرکت در این دوره اینه که معلم غیرانتفاعی بشین یعنی حق التدریس که گذراندن این دوره فکر نکنم تضمینی برای جذبتون تو مدارس غیرانتفاعی باشه چون معمولا مدارس غیرانتفاعی اول معلم رو جذب میکنن بعد اگه دوره ای نیاز بود میفرستن ضمنا میدونین که مدارس غیرانتفاعی خیلی کم پول میدن. ولی بازم توصیه میکنم به مدارس غیرانتفاعی سر بزنید و اعلام همکاری کنین بالاخره هر وقت بخوان معلم بگیرن میزارن تو اولویت.

به طور کلی شرایطتون رو متوجه شدم حتما بررسی میکنم هر نکته ای به ذهنم رسید بهتون میگم.  

بله رشته تون رو متوجه شدم(تو مدارس غیرانتفاعی رشته شما رو دیده بودم عربی، دینی؛ ادبیات و... درس میدا ...

بله مرسی...

بعد اینکه فرضا جایی تو مدارس کار کردیم آیا اموزش و مرورش مارو استخدام میکنه ؟!حتی اگه رشته مارو نخاد؟!

ینی بدون آزمون و...استخداممون کنه؟!

بله مرسی... بعد اینکه فرضا جایی تو مدارس کار کردیم آیا اموزش و مرورش مارو استخدام میکنه ؟!حتی اگه ر ...

تدریس تو مدارس غیرانتفاعی هیچ رابطه استخدامی با آموزش و پرورش نداره این مدارس یک نهاد خصوصی هستن  که خودشون سالانه با معلم قرارداد میبندن و اینجور نیست که با کار کردن تو این مدارس بتونید جذب بشین.  

2706