2733
2739
عنوان

کدوم کاربر خیلی باحال و مهربونه تگش کن <<<<<<<<<<<<<

| مشاهده متن کامل بحث + 15590 بازدید | 2876 پست

نی نی یار واستا نرو باشه گلم

ابجی اگه دوست داشتی یه انرری مثب برام بزار مرسی 🍫🍓https://harfeto.timefriend.net/238597945 لینک نیومد کافیه کپی و داخل گوگل سرچش کنی 🍫🍓    بلا خره یه روز این اتفاق افتاد99.9.9 😍😍😍😍😍     یه صلواتم به اقا امام حسین بفرست بی زحمت🍓🍫
@دلیار_سابق    

ببین یا خودت بیا گازت بگیرم

یا گازت میگیرم😁🙈

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی قربونت بشوم عشقه کله بوگندویه من  جلوپاره مرسییی تو هم باحال ترینی 💕💕🍋

فدات بشم،ماچ به کلت کله فندقیم😍😘😂😍😘😚😃💋❤

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2728
خدا شاهده فقط تورو میشناسم😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂کاش حداقل عکسمم دیده بودی☹

*این کاربری رو زیاد جدی نگیرید...                                          چون قبلا یه نفر بود، اما الان حدود هفت هشت نفره.             که یک کدومشونم خودش نیست🦋
2740

@موهیتا   شهلا😁

@arielllll   مهربون نابود کننده😉

@raaaahele___h   خفن ترین اسی😎

@نوشابا   شاخِ نی نی سایت😂

@آینوربانو   معرِف جان👊🏻

ببینم خب

کجا؟تلگرام واتسپ یا اینستا🙈

@گلزعفرون     @ساحلودریا     و همچنین این دو عزیز

عزیزدلیییییی تو یه دنیا بوسسسس😘😘😘

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘