2733
2734
عنوان

بلاخره امروز جنسیت بچمو تا چند دقیقه دیگه میفهمم

| مشاهده متن کامل بحث + 7436 بازدید | 195 پست
بله حاجی منم ردیف شد 😄

اسی من گفتم پسره.چون علائمت دقیقا مثل منه.

مبارک باشه به سلامت بغلش کنی.

یه سوال تیکر بارداری چجوری میزنی من بلد نیستم☹

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌مبارکه..به سلامتی

ان شاالله سالم و عاقبت به خیر باشه

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
عزیزم‌مبارکه..به سلامتی ان شاالله سالم و عاقبت به خیر باشه

مرسی از دعای زیبات😘

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
2731
علایم این خانمی پسر حالا ببینین عین من

من دقیقا همین علائمو دارم ولی دختره😊خیلی نمیشه به علائم اعتماد کرد

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
مرسی از دعای زیبات😘

خواهش عزیزم 💖

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2738
مبارکه ایشالا زیر سایه پدر مادر بزرگ شه برا منم دعا کنید بچم پسر باشه 😞

مرسی مهربون😘

پسر دوست داری؟ بچه چندمته علائمت چیاست؟

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
مرسی مهربون😘 پسر دوست داری؟ بچه چندمته علائمت چیاست؟

سلام مباركه 

چندتا اقدام موقع تخمك گذاريت داشتي!؟؟

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلام مباركه  چندتا اقدام موقع تخمك گذاريت داشتي!؟؟

سلام عزیز ممنونم 

سه یا چهار بار

بچه سوممه علائمم نمیدونم پاهام یخ میکنه دماغم بزرگ شده غذام کم شده بی حالم 

فکر کنم پسر بسلامتی

2706