2737
2739

هفته ۱۲ هفته و ۲ روزم .همه چی بچم خوبه فقط پشت جفت لخته ب اندازه ۱۲ میلیمتره.کسی بوده اینطور خوب شده باشه بارداریش ب اخر رسیده باشه

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

عزیزم من داشتم.برا من 8سانت بود.برا شما که 12میلی متره😊

فقط استراحت مطلق کن که حذب بشه.

برا من هفته 19کاملا جذب شد با وجودی که 50درصد از ساک رو گرفته بود.

فقط توکل بکن به خدا بعد هم استراحت و شیاف.

ان شاالله دوردونتو سلامت بغل بگیری.

راستی الان پسرم دو ماهشه😍

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
عزیزم من داشتم.برا من 8سانت بود.برا شما که 12میلی متره😊 فقط استراحت مطلق کن که حذب بشه. برا من هف ...

اییی جونممم.تورو خداربرام دعا کن .اخه دکترم ترسوندم از صب دارم گریه میکنم.خیلی ترسیدم .

شما هفته چند داشتین 

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم شیاف نداد فقط گف مطلق کامل روزی دوتا دوفاستون

2728

چشم عزیزم.اگر لایق باشم حتما😊

من از همون سونو اول جفت پایین داشتم و لک بینی که مشخص شد هماتوم دارم.

هفت هفته بودم.

از هفت هفته تا نوزده هفته استراحت مطلق مطلق بودم.

ینی فقط میرفتم سرویس میوندم رو تخت دراز میکشیدم😁

فکر نکنم هیشکی مثل من سختی کشیده باشه.😢

ولی به نتیجش میرزید واقعا.

هر روز گریه میکردم...و در واقع هییییییییییچ لذتی از بارداری نبردم.الان حسرت میخورم😁

عزیز دلم از من به تو نصیحت استرس و گریه شرایط رو بدتر میکنه...پس هیچ نگرانی نداشته باش.شرایطت از من که بدتر نیس😁😁😁

فقط نمیدونم چرا شیاف نداده دکترت.

اخه من سیکلوژست خارجی میزاشتم.

اگه به دکترت اعتماد داری که هیچ وگرنه حتما پیش یه دکتر دیگه برو

چشم عزیزم.اگر لایق باشم حتما😊 من از همون سونو اول جفت پایین داشتم و لک بینی که مشخص شد هماتوم د ...

فدای مهربونیتو انرژی خوبت .

من از اول مشخص نشد ۱۱ هفته ی دفعه خونریزی کردم..

خداروشکر ک خدا جواب سختی کشیدنتو داد.الهیی همیشه زیر سایتون سالمو سلامت باشه ..چند بارم برا شیاف بهش تاکید کردم گف نه با دوفاستون خونریزی نمیکنیو جفت رو محکم میکنه.

ایشالا ک برامنم تا هفته ۱۸ جذب شه.ممنون از پاسخگویت عزیزم

خواهش میکنم عزیزم.

بله گلم بعد هر سختی اسانی هست😍😊

تا خدا هست امید هم هست...پس،استراحت بکن و دارو هاتو مصرف کن.

من تا ماه شش هر شب شیاف گذاشتم.حتی هفته 14خونریزی شدید داشتم یه دو سه هفته بعدش روزی سه تا شیاف میزاشتم.

پس اگه دکتر گفته نیازی نیس .همون دو فاستون رو مصرف کن.

اخه برا شما کوچیکه برا من 8سانت بود.

ان شاالله سونو بعدی که بری هیچ اثری از هماتوم نباشه.

خواهش میکنم عزیزم. بله گلم بعد هر سختی اسانی هست😍😊 تا خدا هست امید هم هست...پس،استراحت بکن و ...

خداروشکر.

اره خونه مادرشوهرم اومدم برا مطلقی خونه خودم طبقه ۴ نمیشد برم بالا.

ممنون ک از دیشب امیدوارم کردی .خدا الهی هر حاجتی داری بهت بده و گل پسرتو ببخشه.

اره شاید بخاطر سایز بزرگ بوده ک شیاف داده.

😘😘😘😘

2740