2737
2739
عنوان

قطره آهن

82 بازدید | 14 پست

سلام بر خانومای عزیز و گل

من یه پسر 9 ماهه دارم که از سه ماهگیش با اسهال و استفراغ های شدیدی که داشت دکتر بردمش و با آزمایش تشخیص داد که مشکل ریفلاکس داره و هم به پروتئین گاوی شامل (لبنیات و گوشت گاو و گوساله) و مرغ و تخم مرغ و سویا و کنجد حساسیت داره ...برای همین باید تا زمانی که به پسرم شیر میدادم رژیم میگرفتم دارو هم داد که باید هر روز صبح ناشتا بهش بدم تا وقتی 6 ماهش شد که باید غذای کمکی بهش میدادم نمیدونستم واقعا چی بهش بدم جز فرنی ساده حتی ب حریره بادوم هم حساسیت داره سوپ با گوشت گوسفندی و سبزیجات هم براش درست میکنم تا الان ولی خوب نمیخوره از6 ماهگی خیلی لاغر شده یه ماه پیش بردمش دکتر یه شیرخشک براش نوشت روزی سه چهار بار بهش میدم ولی فایده نداره بازم لاغره رشدم نمیکنه نمیدونم چیکار کنم خیلی نگرانشم 😞 لطفا اگه میتونین راهکار بدین ممنون🙏🙏البته اینم بگم در عوض خیلی خیلی شیطونه و باهوش جوری که حتی الان میخواد رو پا بلند شه راه بره روزی صد بار خونه و آشپزخونه رو بهم میریزه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طفلی بچه ها

پسر دوست منم از نوزادیش حساسیت شدید و رفلاکس داشت 

انقد دوستم غصه خورد که نگو از بس هر کاری میکرد بچه وزن نمیگرفت

تا این بچه ها بزرگ بشن مادرا پیر میشن والا

2728
2740
طفلی بچه ها پسر دوست منم از نوزادیش حساسیت شدید و رفلاکس داشت  انقد دوستم غصه خورد که نگو از ...

آره بخدا من از وقتی رژیم گرفتم برا بچم دقیق ده کیلو وزن کم کردم چون حرصم میخوردم همش استفراغ میکرد

آره بخدا من از وقتی رژیم گرفتم برا بچم دقیق ده کیلو وزن کم کردم چون حرصم میخوردم همش استفراغ میکرد

بچه منم حساسیت داشت اما رفلاکس نداشت منم رژیم لبنیات و گوشت گوساله داشتم

من که انقد حرص خوردم شدم ۵۱ کیلو دیگه هم زیاد نشدم

2706