2737
2734
عنوان

شوهرم عاشقه دختره چرا میگن دختر میشه هووی ادم

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا همش چرته یعنی چی دختر هووی مادره😐😐😐کی مردم میخواد فرهنگشون بره بالا که تو این مسائل زن و شوهر دخالت نکنن واقعا به شما چه جنسیت بچه چی بشه ای خدااااا😑😑😑😑

از یه متخصص ارتوپد سوال شد چطوری خدا رو شناختی؟گفت: کنار دریا، مرغابی را دیدم که پایش شکسته بود.اومد پایش را داخل گل های رس مالید بعد به پشت خوابید،پایش را سمت نور خورشید گرفت تا خشک شد.اینطوری پای خود را گچ گرفت!فهمیدم خدایی هست که به او آموزش داده...به خودت نگاه کنی خداشناس میشوی...مغرور نشوید!وقتی پرنده ای زنده است مورچه را میخورد،وقتی میمیرد مورچه او را میخورد.شرایط به مرور زمان تغییر میکند،هیچوقت کسی را تحقیر نکنید.شاید امروز قدرتمند باشید اما زمان از شما قدرتمندتر است.یک درخت، هزاران چوب کبریت را میسازد اما وقتی زمانش برسد یک چوب کبریت میتواند هزاران درخت را بسوزاند!پس خوب باشیم و خوبی کنیم...🙏🏻🌸باردار نیستم دوستان😎💜
ی بچه سالم بده فقط سالم 

سالم...و دخمل

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
خدایایاااااااایــــــــــــــا  وقتی خواسم مامان بشم.. ... ... .... .... ...به من پنجت ...

وای خدا اهنگ بزارن باهم برقصن 

رژلبای قرمز

توی عروسی  لباسست بپوشن 

شیرین ربونیاشون 

ای جوونمممم

2738

کی نیگه دختر هووعه من یه دونه دارم عشقه درسته که باباش خیلی دوسش داره و من از خدامه که شوهرم اینقدر عاشقه بچه هامه حتی کمتر از من عیبی نداره 

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
وای خدا اهنگ بزارن باهم برقصن  رژلبای قرمز توی عروسی  لباسست بپوشن  شیرین ربونیاشو ...

هر دوتاشون چادر نگین دار بپوشن

..

موهای همو ببندن

.

باهم برن تفریح.

.

😍

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

سالم باشه سالم باشه سالم باشه سالم باشه

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤