2726

بچه اولم پسر شد مادرشوهرم تا فهمید باز باردارم گفت خداکنه دوباره پسر بشه همش دعا میکنه دوباره پسر گیرم بیاد 😕شوهرم اقد ناامیده میگه خدا ب من دخار نمیده بچه اولمون سقط شد دومی پسر بود حالا میگه بچ اولمون دختر بوده دیگ دختردار نمیشم ب خاطر اون دلم دختر میخواد مادرشوهرم هی میگ پسر بدم میاد خب من یه پسر دارم که  

خدایایاااااااایــــــــــــــا 

وقتی خواسم مامان بشم..

...

...

....

....

...به من پنجتا دخمل بدهههههه😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا مگه مادر شوهرت اسپرم میده که جنسشم میخواد

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
خدایایاااااااایــــــــــــــا  وقتی خواسم مامان بشم.. ... ... .... .... ...به من پنجت ...

ی بچه سالم بده فقط سالم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ان شالله هرچی صلاحه برات پیش بیاد

برا منم دعا کن

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

اونایی که این حرف رو میزنن همونایی هستن که مادر همسر هم هووشونه 

این حرفا چیه 

بچه دوم من هم دختر بود نموند سومی دختر شد نگران نباش 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

شوهر منم دوس داره  بچه دار شدیم پسر باشع  اونم چی دوقلو 😁😁

منم بش میگم صابون به دلت نرن  ۵۰کیلوام چجور دوقلو دار شم میگع  خدا میده خودم نگهشون میدارم

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
وا مگه مادر شوهرت اسپرم میده که جنسشم میخواد

😂😂😂

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

فقط شب و روزبگو سالم باشه مادرشوهرتم هرچی گف سکوت کن بگو هرچی صلاحه

خودش چننا پسرداره؟

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
2706