2737
2739
عنوان

🤪🤪🤪رفتار های بد شوهرا🤪🤪🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 9857 بازدید | 324 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر منم با شورت میگشت قبلنا از وقتی بچه ها دنیا اومدن طرز پوشش خودش و من عوض شد 

خداجونم فرشته کوچیکمو سپردم دستت انشالله فاطمه س دخترمو تربیت میکنه و من تو اون دنیا شرمنده دخترم نباشم و پاک به دیدنش بیام
2738
اره بابا اگ مریض جنسی نباشه نگاه کردن تو ذات مرده خدا جوری خلقش کرده به زیبایی ها نگاه میکنه...شوهرم ...

ولی زن اذیت میشه. 😔. امروز بردیم خواهرمو بزاریم ترمینال که بره شمال یه دختره مو چتری بود نامزدم هی قایمکی نگاش میکرد. منم شلخته رفته بودم 6 صب بیدار شدم حوصله ارایش نداشتم

مخصوصا گزینه شلوار کردی🤣☘

نموخوام

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
اینا ک زیاد بدی نبود الکی حساس نباش یعنی چی لیف نمیزنه منظورت چیه؟

وقتی میره حموم فقط موهاشو میشوره 😑😑😑😑😑😑

ابکشی میکنه میاد بیرون اینقد حرصم میگیره 

•|بزٰٖٜرگترٖٜينٰ اشٖٜتباهٰ زندگيمون اينٰه ك ٖفڬ ميكنيم همه مثٖٜ خودمٰونن|•براش سوختم گفت چقدر بوی دود میدی :( عقدم میشه برای اینکه ب خوشی و سلامتی برم سر خونه زندگیم یه صلوات مهمونم کنی🙂🙏💙{ الهم اصلی الله محمد و ال محمد}
چ خبر دوستم چیکار کردی؟

دیروز که حکمو ملاقات بچه هارو گرفتم با مامور رفتیم در خونشون خودش خونه نبود شوهرم ولی خواهر و مادر عفریته اش مخصوصا خواهر بیشعورش هی حرف میزد هی فحش میداد . چون حکم داشتیم مجبور شدن بچه هارو دادن بخدا رنگ به رو دخترم نبود رنگ زرد و لاغر ولی پسرم بهتر بود چون کوچیکه . ساعت ۱۱ دیروز تا ۱۱ امروز پیشم بودن . 

مادر شوهرم حتی لباس تو خونگی و شیر خشک و پوشک نداد برا بچم میگفت برو بخر براش . رفتم خریدم ولی من دادمش بهشون موقع برگشت . 

دخترم اینقد بوسم کرد و دوسم داشت که نگو همش میگفت من نمیرم شب پیش توام  میخوام بغلت باشم امروز که فهمید میخواد بره میگفت توام بیا باهام  بیا دم در باهام  گفتم میام عزیزم بعد رفتیم پاسگاه دخترم بزور رفت همش گریه میکرد پدرش جلو مامورا گفت چیه چرا گریه میکنی مامان زدت؟ دخترمم ضایعش کرد گفت مامانم دوسم داره دوس دارم پیش مامان باشم پیش تو نمیام و همش گریه میکرد بزور راضیش کردم اونام با شکلات و خوراکی بردنش ولی بازم یه عالمه گریه کرد . 

راستی مواهای دخترم خیلی بلند بود میدونستن من رو موهاش حساسم از نوزادی کوتاش نکرده بودم آورده بودن حستبی کوتاه و قارچیش کرده بودن یعنی میخواستم سکته کنم خدا حقمو بگیره ازشون اینقد حالم بده که نگو 

2706