2733
2734
عنوان

در راستای تاپیک فردا روز عروسی عشقمه یه چی بگم😔😞

| مشاهده متن کامل بحث + 5263 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داوود شیطان نبوده 

اینکه ولش کردی و رفتی و دوباره برگشتی و خودتو بهش نشون دادی باعث شده به فکر انتقام بیافته ....داوود خیلی خیلی کم عقل بوده فقط همین

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
نه الان عاقلانه تصمیم میگیرم و حرف میزنم هیچ وقت به امید زندگی بهتر طلاق نگیرید با تمام وجود برای ...

موافقمممممم

باید جنگید... متاسفانه تو سایت و زندگی های امروزی تا تقی ب توقی میخوره میگن طلاق... اما نمیدونی چی در انتظارتع بعد طلاق...  یا زندگی بهتررر.. یا بدتررر... ان شاء الله زندگی شما روز ب روزش بهتر شه و تمام این سختیا ی خواب و رویا بشه برات... 

منم پسرخالمو دوس داشتم بهش گفتم اما هیچ جوابی بهم نداد.من ازدواج کردم ۴ ساله همسرمو خیلی دوس دارم بعضی شبا خواب میبینم پسرخالم نامزدمه اول ی حس خوب که به چیز دست نیافتنی رسیده باشم دارم بعد یهو یاد شوهرم میفتم گریه میکنم که شوهر خودمو میخوام و با گریه بیدار میشم.حس وحشتناکیه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2738
ممنون بابت تاپیکت انگار یه تلنگری واسه من بود من عشقی ۱۰ ساله داشتم ک ازدواج اجباری داشتم طرف مقابل ...

عشق ۱۰ سالت اگه عشق بود تو الان تو بغل یکی دیگه نبودی ‌ 

منم شبیه تو بودم و تا چندی پیشم غصشوبه دوش میکشیدم.هر چی بزرگتر میشم ازش بدم میاد

عشق ۱۰ سالت اگه عشق بود تو الان تو بغل یکی دیگه نبودی ‌  منم شبیه تو بودم و تا چندی پیشم غصشوب ...

واقعا .میدونی اطرافیانم ک از اول این راع عاشقی باهام بودن چی بهم میگفتن 

میگفتن تو اگه عشقتو از دیت بدی ضرر نکردی که منفعت هم کردی چون بدرد نمیخوره اما اون اگه تورو از دست بده ضرر کرده چون تو میتونسی اونو خوشبخت ترین کنی 

واقعا هم همین طور شده

کاربر ۹۶ هستم رمزم رو فراموش کردم.............۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتادمن اومدم 🌞خوش اومدم🌞گل اومدم🌞 هوراااا                       

احساس مطلق تو ازدواج اشتباهه

عقل و احساس باید در کنار هم باشند قبل از ازدواج عقل باید بر احساس حاکم باشه بعدش احساس بر عقل

در کل اکثرا، خانواده ها چون بدون احساس برای بچشون تصمیم میگیرند چه دختر چه پسر موردای بهتری انتخاب میکنند. 

البته این نظر منه. 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
هیچی دیگه ادامش اینه که فک میکردم داوود همون شاهزاده سوار بر اسبه که اومده منو نجات بده و خوشبخت ...

بسازش.سرراه بیارش.تلاشتو کن

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
واقعا .میدونی اطرافیانم ک از اول این راع عاشقی باهام بودن چی بهم میگفتن  میگفتن تو اگه عشقتو ا ...

دقیقا.

برای من آدم مغروری بود

آخرین بار که دیده بود بچه دارم و ازدواج کردم

آخرین قرارمون

تو چشمام نگاه کردو گریه کرد

گفت میدونم دیگه هیچکس مثل تو منو دوست نخواهد داشت

من هیجوقت فکر نمیکردم که دوست داشتنت واقعی باشه.فکر میکردم از روی حس زودگذر بچگیته

ببخشید این فقط نظر منه

ولی تو آدم تنوع طلبی بودی به هر مشکلی با آرش میرسیدی فکر میکردی که این بهتربوده.

وباز الان که با این مشکل داری میگی اون خوب بوده.

ولی زندگی میدون جنگ نیست.

خدازن و مرد رو آفریده که در کنار هم آرامش داشته باشن نه اینکه بجنگن.

نمیگم‌ من خوشبختگ منم تو زندگیم دعوا و..زیاد داشتگ ولی همیشه میدونستگ نقطه آرامشم همسرمه.

ولی تو هیچوقت به اون آرامش نرسیدی چون خودت نمیدونستی از زندگی چی میخوای!

2706