2733
2739

خانوما ی چالش باحال و عشقولانه داریم ❤️

اول از همه مرسی که اومدین

دوم خواهش میکنم گزارش نزنید!! اگ مخالف هستید برید بیرون ولی گزارش نزنید مرسی گلا🌹

چالش‌ اینه👇

شما به همسرتون پیام بدین با حالت مضطرب😟

بگید آقایی اخبار دیدی😟

میگه ن 😶

شما بگید منم همین الان دیدم😟

بعد ک گفت خب چی شده😶

بگید کارشناس هوا شناسی گفته دل خانومتون عجیب هواتو کرده😍 بیا که منتظریم🏃‍♀️🤭👩‍❤️‍💋‍👨

پیام‌های قشنگتونو اسکرین بگیرید و برامون بفرستید... 😉❤️

اگ قهرین هم چ بهتر با این پیام آشتی میکنید

بدویید برین منتظرتون هستم.... 💋

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@am_delara  

@b_fatemeh  

@dorrin dorrin

@ژیناگلمن  

.. ❤️Seninle yasamak ne guzel.. 🙈.. ...ممنون میشم واسه خوشبختیمون و ثابت موندن زندگی عاشقانمون ی صلوات مهمونم کنید 🙏💚💛در اوج مغرور بودن مهربان است.. 😌اصلا می‌شود برایش مرد خودمو میگم.. 😎پرسپولیس عشق بی پااایااان🏆❤️
2740

خودم الان میزارم

شمام برید پیام بدید بزارید.. 

2706