2737
2734
عنوان

جاریم زنگ زد خخخخخ

329 بازدید | 10 پست

خداییش این جاریم  چرا اینطوریه .

تاپیکای قبلیمم هست که حدود یک سال پیش منو جاریم درگیری داشتیم به دلیل اینکه. تولد پسرم موقع رفتن  من پسرشو بوسیده بودم اون میگفت گازش گرفتید حالا چقد مسخره بودو چه حرفا زدیم بهم خونه مادرشوهرم پیش پدرشوهرم دعوا کردیمو پدرشوهرمم به شدت مریض شدو کرونا اومدو دیگه ماکم دیدیم همو قهر بودیم 

دوهفته پیش تاپیک زدم که من خواهرشوهرمو مادرشوهرم اینارو دعوت کردم شام خواهرشومم گفت. اونارم دعوت کن من نکردم 

امروز ساعت 12/5جاریم زنگ زده تولد پسرمه بیاید ناهار خخخ 

منم گفتم والا شوهرم سه میادو نمیشه باید قبلا میگفتید حالا خانواده خودش مردو زن ناهار اونجان طبقه پایین مادرشوهرم میشینه 

خواهرشوهرمم که شاغله نمیتونه ناهار بره  بهش گفته بنداز شام جاریمم گفته نه ناهار 

حالا خواهرشوهرمم نمیتونه بره 

جالب اینه که خود برادرشوهرمم  سرکاره  

خداییش این شد تولد اخه خب مثلا چرامارو دعوت کرده دوساعت قبلش درحالی هیچکدام نمیتونیم بریم 

اولا کروناس میتونست دوطرفو جدا دعوت کنه 

دوما شام دعوت میکرد شوهرشم میبود 

اینارو بذارید کنار خندم گرفته از خواهرشوهرم که گفته  سهم منو نگه دار میام  میخورم ناهارش منظورشه 

حالا من 15ساله عروس اینام نمیتونم تصور کنم. که تولد اینجوری بگیرم مادرشوهرم خون به پا نکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باور کنید  اونقد دنیا عجیبه 

خداییش چقد منو سر این چیزا حر ص دادن الان. نمیتونن صداشو دربیارن این کوتاه اومدن خواهرشوهرم و مادرشوهرم منو  به خنده اورده  خخخخخخخخ

قیافشون دیدنیه 

اخه میدونید  طبقه پایین دعوا میکنن باشوهرش. پدر ش وهرم سکته میزنه

2738