2733
2734
دخترمنم جم کیدسومیخواد

اوهوم دختر کوچیکم جم کیدز میخواد بزرگتره جونیور الان نتم رو وصل کردم بهشون بوبا و پونی کوچولو می بینن😐😐

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزنین مسیرترکیه کانالای کارتونش عالیه پسرمن ۶سالشه قشنگ مسلط به استانبولی شده البته ماخودمون تورکیم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740
قطع ِدخترم کشت منو جم جونیور میخاد😫

اینترنتی نگاه کن...با برنامه موبایلی تمام کانالهای ماهواره میاره بدونه نیاز به فیلشکن

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
اینترنتی نگاه کن...با برنامه موبایلی تمام کانالهای ماهواره میاره بدونه نیاز به فیلشکن

عه جدی؟ممنون که یادم انداختی براشون بذارم تا خونه رو پر از اسباب بازی نکردن

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

از همین پلی استور برنامه ماهواره جیبی

آرزوی خوشبختی و شادی برای همه دارم 😊 امیدوارم هیچکسی غمگین و ناراحت نباشه 🥰🥰😊😊...عاشق غذا و خوراکی و آشپزیم 😋😋سیر نمیشم.
ممنون  نصب کردم ولی کار نمیکنه فقط صفحه سیاه چیزی نشون نمیده

چرا ولی کار میکنه بعضی کانالها را نمیاره