2733
2734
عنوان

مادرشوهرم میگه خلاف شرع نکرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10664 بازدید | 286 پست
رفته صیغه کرده ی زن متولد 62 با دوتا بچه تازه میخواسته بگیرتش منم متولد 79😭

وای سنتم که کمه اگه بچه نداری برو مهرت رو بزار اجرا تا به گوه خوردن بندازیشون شوهرت چند سالشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه یکی پیدا شد درد منو داشته باشه.....😢 چرا زن گرفته عزیزم ؟  نازایی ؟

ن تنوع طلبههههه ما فقط 3 سال باهم ازدواج کرده بودیم و عاشق و دیوونه هم بودیم ما قبل از ازدواج دوست بودیم

2731
رفته صیغه کرده ی زن متولد 62 با دوتا بچه تازه میخواسته بگیرتش منم متولد 79😭

بچه داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2740

به نظرم عزیزم اصلا خودت و ناراحت نکن حیف اون چشمای خشگلت نیست که خدای نکرده ازش اشک بیاد برو خداروشکر کن زودتر فهمیدی و از نظرم برو طلاقت و بگیر چون اگه به زندگیت ادامه بدی باز شوهرت همون کار و میکنع اما اگه طلاق بگیری نمیگن ایراد از زنه بوده که میگن مرده خیانت کرده و کار درستی انجام داده زنه که طلاق گرفته 

❤️
ببین عقد نامتو بخونی اونجا ک امضا زدی نوشته زوج حق نداره بدون اجازه زوجه ازدواج کنه وگرنه زوجه میتون ...

گفته نمیتونه عقد محضری کنه چیزی از صیغه نگفته 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706