2733
2734
عنوان

بالا آوردن شیر از بینی نوزاد

8517 بازدید | 10 پست

سلام خانما میشه لطفا بگید کیا بچه هاشون تونوزادی ازدهان و بینی شیر بالا میاوردن خواهر زاده ام 20 روزشه چندبار شیر ازبینی بالا آورد لطفا راهنمایی کنید

دوستت دارم،متاسفم،لطفا من را ببخش،متشکرم😍😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال منم میاورد بالا گاهی الانم ۳ ماهه شه هم همین کارو گاهی میکنه ولی مال من شیرخشک میخوره وکولیک هم داره

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2731
مال منم میاورد بالا گاهی الانم ۳ ماهه شه هم همین کارو گاهی میکنه ولی مال من شیرخشک میخوره وکولیک هم ...

به این هم شیر خشک میدن هم شیر مادر می تونه علتش این باشه 

رفلاکس داره ببرید دکتر اذیت میشه  دارو نخوره بدترم میشه  زیر سرشم بلند بزارین در حد بالش ...

برای رفلاکس دارو میدن باشه پس حتما میبریمش متخصص اطفال

2740
به این هم شیر خشک میدن هم شیر مادر می تونه علتش این باشه 

اره بعد چن روز عادت میکنه به شیرخشک اخه شیرخشک سنگین خوب بتکونینش تا کامل حل بشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه