2733
2739

پدرشوهرم سرطان داره الانم کرونا مثبت شده حالش بده تروخدا دعا کنید برام میگن ریه هاش درگیر شده معدشم سولاخه حالم خیلی بده حال شوهرمم از من بدتر دعا کنید زود خوب بشه مثل بابای خودم  دوسش دارم 

اصن ټ خوبے*ت جلو... مآ پشتیم... ولے مسیرے کع میرے گرگاشو مآ کشتیم..🌵👑😭🔫
انشالا حالشون بهتربشه صدتاصلوات واسع سلامتیشون میفرستم...من خودم پدرشوهرمو خیلی دوس داشتم عین بابا خ ...

خیلی ممنون خدارحمتش کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون خدارحمتش کنه    

تاجایی که میشه نبرینش بیمارستان.پدرشوهرم رف بیمارستان اون همه شلنگارو دید ترسید بندع خدا وگرنه مادرشوهرم ازاون بدتر بود توخونه درمان شد الانم خداروشکر خوبه حالش

خدایاعاشقتم
2728
تاجایی که میشه نبرینش بیمارستان.پدرشوهرم رف بیمارستان اون همه شلنگارو دید ترسید بندع خدا وگرنه مادرش ...

نمیشه اخه حالش بده نیاز به دکتر داره

سوره حمد  میخونم بنیت شفای تمام بیماران مبتلا ب کرونا وخصوصا پدرشوهر شما دوست عزیز

خیلی ممنون

2740

عزیرم‌پدرمنم‌حالش بده بستریه اکسیژن خونش رو۷۰توروخدادعاش کنین. پدرشوهرت اوضاشون چطوره اکسیژن وصله یان؟ بابام ۴۰درصدریه شوگرفته

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

[QUOTE=150015127]عزیرم‌پدرمنم‌حالش بده بستریه اکسیژن خونش رو۷۰توروخدادعاش کنین. پدرشوهرت اوضاشون چطوره اکسیژن وصله یا ...[/QUOTE

انشاالله زود خوب بشه نمیدونم تازه امروز بستریش کردن 

[QUOTE=150015127]عزیرم‌پدرمنم‌حالش بده بستریه اکسیژن خونش رو۷۰توروخدادعاش کنین. پدرشوهرت اوضاشون چطو ...

😔بابام الان پنج روزه بستریه هیچ‌تغییری نکرده بدترمیشه😔ازخواب خوراک‌افتادیم ارامشمون گرفته شد خدااین چه مصیبتی بود

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم