2733
2734

من همه خانوادم شهرستان هستن یکی از زنای فامیل نزدیک شوهرمو خیلی دوست دارم مثل یه دوست میدونم چند وقته شوهرم رانندگی بهم یاد میده اون روز تصادفی مادرشوهرم اینارو با اون خانمه و چندتا از فامیلاش دیدم من پشت فرمون بودم وایستادم تا احوالپرسی کنم دیدم ابرو کج کرده داره پوزخند میزنه بعد برگشت جلو اون همه ادم گفت چطور شوهرت جرات کرده ماشینو بده دستت جات پشت فرمون نیست پشت ماشین لباسشویی تو خونت و بقیه قهقه زدن زیر خنده منم چیزی نگفتم.دلم خیلی شکست آخه خیلی دوسش داشتم مثل خواهر بعد اون اونجوری جلو بقیه رفتار زشت نشون داد.مادرشوهرم با من زیاد خوب نیست اونم بعد اون حرف انگار دلش خنک شده باشه رنگ و روش باز شد

مطمعن باش قبلشم کلی غیبت و کرده با مادر شوهر درس عبرت بشه اینجور اما ارزش صمیمیت ندارن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مطمعن باش قبلشم کلی غیبت و کرده با مادر شوهر درس عبرت بشه اینجور اما ارزش صمیمیت ندارن

منم اینجا تنهام .ب عنوان دوست قبولش کردم تا از تنهایی در بیام.نمیدونستم اینقدر بدجنسه

میخواسی بگی تو هم جات توو کوچه کنار خانمایی که سبزی پاک میکنن و همزمان فضولی و گ.وه خوری اهل محل هم ...

من همیشه سعی میکنم دل کسی رو نشکنم.چه بارفتار چ با گفتار

من همیشه سعی میکنم دل کسی رو نشکنم.چه بارفتار چ با گفتار

اره ولی ببین با هرکی مثه خودش

واس همین سواستفاده پیش میاد و از سادگیت سو استفاده میکنن.هیچوق نذار کسی غرورتو حتی با ی حرف چرت له کنه و همیشه دفاع کن .هرچقدرم حرف بقیه مهم نباشه ولی نذار رو سر ادم سوار شن

اره ولی ببین با هرکی مثه خودش واس همین سواستفاده پیش میاد و از سادگیت سو استفاده میکنن.هیچوق نذار ک ...

اره شما راست میگید من زیادی سادم که فکر میکردم دوستمه وبعدش چیزی نگفتم

هیچکس دوست آدم نمیشه الخصوص فامیل شوهر اون روزی که خانوما اینو بفهمن روز جشن منه😒😒😒😒😒تو هم یادبگیر اعتماد به نفس داشته باشی میگفتی تصادف ممکنه واسه هرآدمی پیش بیاد زن و مردم نداره اتفاقه بعدم شوهرم از بس دوسم داره براش مهم نیست مهم اینه ضرر به جونم نخورد به مال بخوره عیبی نداره باید اینارو میگفتی ک و  ن مادرشوهرت کامل میسوخت چرا انقدر ساده ای که هیچی نگفتی آخه،وایسادی راحت بهت بخندن شما باعث میشدیم زن جماعت تو سری خور بار بیاد عزیزم تو هرشرایطی که هستی از خودت و شخصیتت دفاع کن میگفتی پول خسارت که از جیب تو نمیره چرا داری میسوزی نکنه شوهرت بهت ارزش قائل نمیشه ماشین دستت نمیده که داری میسوزی