2733
2734
عنوان

وارد به کارای نتی بیاین لطفا+عکس

54 بازدید | 9 پست

بچه ها یه کاریه توی تل 😐میگن تایپ کنی و ادمین بشی و اینا بهت حقوق میدن 

حالا باید یه برنامه ی پی دی اف خریداری کنم ۳۵تمنه برا ۳۵تمنه نمیگم رمز کارت و اینا میخواد میترسم واقعا ولی دوسدارم یه کار نتی داشته باشم  

اینو باید بخرم👇

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

رمز کارتت اگه رمز پوریاست رمز یکبار مصرف بزن بره نگرانی نداره

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رمز کارتت اگه رمز پوریاست رمز یکبار مصرف بزن بره نگرانی نداره

نه ندارم 😐چجوریه

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2728
اعتماد نکن .چرته . 

☹کار میخوام خب

نه ندارم 😐چجوریه

خوب موقع خرید اگه رمز دوم خواست اونجایی که باید رمز دوم رو بنویسی همونجا یه مریع هست توش نوشته رمز پویا اونو بزن اگه رمز برات اس ام اس شد اون اس ام اس رو وارد کن اگه نشد وقتی بیکار بودی برو از بانک بگیر برنامه اشو هم نصب گوشیت کن

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
خوب موقع خرید اگه رمز دوم خواست اونجایی که باید رمز دوم رو بنویسی همونجا یه مریع هست توش نوشته رمز پ ...

مرسی گلم دستت درد نکنه

2738
نه ندارم 😐چجوریه

واسه حسابتون مشکلی پیش نمیاد البته دقت کنید درگاه پرداخت آدرسش با https شروع بشه نه با http

اما با خرید این pdf چیز خاصی دستگیرتون نمیشه اینا یه نوع کلاه برداری هست و شعر و ور توش نوشته. برای کارایی مثل این راحت برید سایت پونیشا و کار بگیرید

واسه حسابتون مشکلی پیش نمیاد البته دقت کنید درگاه پرداخت آدرسش با https شروع بشه نه با http اما با ...

واقعا مرسی 😍😍