2733
2734
عنوان

چه قهر مسخره ای !!

1208 بازدید | 68 پست

سلام . خوبید ؟ 

بچه ها ما با همسایه کناری مون که اونا هم ی زوج جوونن نزدیک هستیم . هر چند وقت گاهی شبا میریم کنار هم ...

بعد الان خیلی وقت بود نرفته بودیم چون یکم شرایط کرونا اینجا حساس بود . حالا دیروز مث اینکه با همسرم تماس گرفته بودن که شب بیاید اونور دیوار 😁

همسرمم گفت شب گوجه بردار ببر املت درست کنید تا من بیام . منم گفتم شام داریم از ظهر شام نریم . 

گفت اونم میبریم دور هم میخوریم ! 

حالا شوهر من خیلی دیر میاد شب ها .از طرفی من هیچ جا بدون شوهرم نمیرم . مثلا دعوت باشیم جایی بهم میگن زودتر بیا و فلان میگم نه با هم میایم ..‌

دیشبم نرفتم . خونه بودم تا خانوم همسایه اومد گف 

بیا با هم شام و آماده کنیم تا شوهرت میاد . منم لباس پوشیدم رفتم ... تازه داشتم گوجه ها رو میشتم که اومد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چقدر صمیمی هستین  که برین املت بزنید  اصلا این مدل رابطه ها رو نمی‌پسندم

منم. اونم با همسایه اصلا! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

مسخره خب بگو

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

من عاشق اینم که زنا دورهم تو کوچه میشینن حرف میزنن حیف به سنم نمیخوره والا میرفتم 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
چقدر صمیمی هستین  که برین املت بزنید  اصلا این مدل رابطه ها رو نمی‌پسندم

منم نمیپستدم اخرش سر پوست پیاز باهم قهر میکنن 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
من عاشق اینم که زنا دورهم تو کوچه میشینن حرف میزنن حیف به سنم نمیخوره والا میرفتم 

به اسم کاربریت میخوره😅😅😅

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2706