2733
2734
عنوان

خانومایی که بچه کلاس اولی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 80 پست
خب اگه به نظرت اصلا آموزش نبینه بهتره نفرستش، والا چی بگیم شما دلت رضا نیست امسال بفرستیش.

میخوام نفرستمش میگه حتما باید ثبت نامش کنی.وگرنه کبر سن میگه سال دیگه ثبت نام نمیکنن

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به معلم و وجدانش داره خدا خیر بده به معلم دخترم، من کارمندم یه بچه کوچیک هم دارم از اول سال اص ...

منم سرکار میرم و دانشجوام

پسرم خیلی شیطونه.بخدا تب کردم از الان

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2731
میخوام نفرستمش میگه حتما باید ثبت نامش کنی.وگرنه کبر سن میگه سال دیگه ثبت نام نمیکنن

فکر کنم غیر انتفاعی یک سال رو قبول میکنه. دوست من دخترش نیمه اول بود گفت کوچیکه اون سالی که باید میرفت ثبت نام نکرد وسال بعد نوشت ولی اون نیمه اول بود.

.
وضعیت شهرتون چطوره از نظر کرونا؟ اگه زرده که یه روز در میون باید برن

الان که سفیده.ولی وقتی هوا سرد بشه و کرونا هم باشه از قرمزم رد میکنه

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2738
منم سرکار میرم و دانشجوام پسرم خیلی شیطونه.بخدا تب کردم از الان

اینقدر نکگران نباش عزیزم یه نصیحت هم بهت بکنم بذار رو پای خودش وایسه البته پسرا بازیگوشن باید حواست بهش باشه ولی اگه به شما متکی شد تا دیپلم باید هلش بدی.

.
فکر کنم غیر انتفاعی یک سال رو قبول میکنه. دوست من دخترش نیمه اول بود گفت کوچیکه اون سالی که باید میر ...

پسرمم نیمه اولیه.خیلی ریز و لاغرم هست

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
اینقدر نکگران نباش عزیزم یه نصیحت هم بهت بکنم بذار رو پای خودش وایسه البته پسرا بازیگوشن باید حواست ...

پسرم خیلی شیطونه.باز من حاضرم اصلا مدرسه نره خودم میمونم خونه مجازی.میترسم که مدرسه بره.نمیتونه از خودش مراقبت کنه

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
2706