2733
2734

بچه ها دختر من ۲۲ماهشه فارسی کمی بلده حرف بزنه کامل نه، ولی متوجه نیشه چی بهش میگیم

الان شروع کردم واسه دو زبانه کردنش

کارتون انگلیسی واسش دانلود کردم که اجزای بدن، اسم حیوانات، حروف الفبای انگلیسی و اشعار ساده انگلیسی رو شامل میشه خودش خیلی استقبال میکنه. البته از شش کاه قبلم کلیپای آنوزشی حروف الفبا فارسی و انگلیسی و رنگها رو واسش میزاشتم باهاشن آشنا هست و بعضیاشونو بلده

بنظرتون این محتواها که واسش دانلود کردم مناسب هستن؟ دیگه چکار کنم بنظرتون اگه تحربه دارین بگین ممنون میشم. نمیتونم واسش پکیج بخرم چون هم دستگاهشو ندارم و اینکه هزینه زیادی میبره

بنظرمنم خیلی خوبه بچه ازاول زبان انگلیسی یازبان دیگ ایوبلدباشه اماواقعن ب چ قیمتی ب قیمت اینک بچه تودوره ایک احتیاج ب بچگی کردن وبازی داره ذهنش درگیراینچیزابشه واقعن حدیث هست ک تاهفت سال اول بچه رونبایدتحت فشارگذاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر والدین خودشون انگلیسی بلد نباشند تلاش برای یاد دادن انگلیسی به بچه بیهوده است و گاهی اشتباه هم یاد میدن

البته براش کارتون انگلیسی بذارید توی ذهنش میره و باعث میشه بعدا کمی راحت تر انگلیسی یاد بگیره 

😁
2728

یه سوال بچه منم همین سنه .بعد گیج نمیشن دو زبانه یاد بگیرن تو این سن.مثل اجزای بدن حیوان رو به انگلیسی بهش یاد بدیم هم فارسی 

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!

عزیزم تا جایی ک من یادمه تو کتاب دبیرستانمون 

اموزش زبان دوم، تو کودکی دوم یعنی از 7 تا 11 سالگی مناسبه 

بنظرم خیلی زود شروع کردین

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور..... 

دختر من فارسی و ترکی حرف میزنه.قبل اینکه تورکی رو کامل یاد بگیره نزاشتم حتی کارتون ببینه.بعد دوسالگیش که کامل حرف میزد کارتون میدید.دو سه سال بعد فارسی رو هم کامل یاد گرفت.فکر کنم برا انگلیسی هم همینطور باشه همون کارتون دیدن باعث شه یاد بگیره.امااااا پدر مادرم باید انگلیسی بلد باشن چون بعضی جاهارو بچه میاد میگه مامان فلان کلمه یعنی چی یا داره چی میگه تو کهرتون.نتونی جواب بدی فایده نداره

2738

اگه با بازی و ...یادش میدی و خودش علاقه نشون میده بحثش جداست ولی اگه آموزش به اون معنا که بچه باید بشینه یاد بگیره و بعد هم ازش توقع هست که جواب بده و مرتب ازش پرسیده بشه خصوصا تو جمع آشنایان ازش خواسته بشه که اونایی که یادگرفته رو بگه و ...بچه از لحاظ روانی آسیب میبینه، مراقب باشید که بچه احساس اجبار برای یادگیری نداشته باشه یا مجبور نباشه تایم مشخصی رو برای اینکار بذاره، به نظرم با روانشناس کودک صحبت کنید بعد برای دوزبانه کردنش اقدام کنید🌹

توی اینستاگرام پیج dozabaneh رو فالو کن عکس پروفایلش یه مردس با دوتا بچه اونجا راهنمایی میکنن بچه هایی که ازطریق متدشون دوزبانه شدنرونشون میدنمادرا هم نظر میدن اوناهم روششون از  طریق کارتونه وکی کارتوناشون طبقه بندی شدهاس دوست داشتی یه سر بزن من خودم بچه ندارم نمیدونمچقدر درستهولیخیلیا بچههاشونانگار دوزبانه شدن. اونجا میگن بچه نباید بفهمه که این کارتون برای اموزش زبان هست یعنی نامحسوس یاد میگیرن مث زبان مادری شما هم نباید باهاش کار کنین که بچه بفهمه

عزیزم تا جایی ک من یادمه تو کتاب دبیرستانمون  اموزش زبان دوم، تو کودکی دوم یعنی از 7 تا 11 سال ...

درسته،کلا از نظر علم روانشناسی آموزش برای سن هفت سال به بعده،چه زبان چه موسیقی چه خواندن و نوشتن و ...،مگه اینکه بچه خودش بخواد(یعنی بیاد بگه یادم بدید و واقعا علاقه داشته باشه) و اونم شرایط داره و باید با بازی باشه 

بنظرمنم خیلی خوبه بچه ازاول زبان انگلیسی یازبان دیگ ایوبلدباشه اماواقعن ب چ قیمتی ب قیمت اینک بچه تو ...

با مشاور صحبت کردم عزیزم تحت فشارش نمیزارم روزی یک تا دو ساعت کارتون میزارم مجبورش نمیکنم کلماتو بگه میزارم کم کم خودش بروز بده

با مشاور صحبت کردم عزیزم تحت فشارش نمیزارم روزی یک تا دو ساعت کارتون میزارم مجبورش نمیکنم کلماتو بگه ...

نمیدونم گلم هرجورخودت صلاح میدونی ولی بنظرمن قبل ازهفت سالگی اصلن وقت یادگیریه بچه نیست

اگر والدین خودشون انگلیسی بلد نباشند تلاش برای یاد دادن انگلیسی به بچه بیهوده است و گاهی اشتباه هم ی ...

بلدم عزیزم ولی کارتون گرفتم که حالت سرگرمی بگیره، نه تکلیف

اگه با بازی و ...یادش میدی و خودش علاقه نشون میده بحثش جداست ولی اگه آموزش به اون معنا که بچه باید ب ...

آره دقیقا مشاورم همین حرفا رو زد و گفتش کلا به مسی نگید که بعدا ازشون تو جمع سول بپرسن

2706