2737
2739
عنوان

دوراهی سختیه چکارکنم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 54 پست
نه ولی کنکور بدن میرن دیگ

کنکور بدن باید پزشکی بیااارن

همینجوری نمیرن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
نه گلم ما فقط شنیدیم خودمون تجربه نکردیم  یه چیز دهن پر کنیه فقط  دختر خاله من هم از لح ...

من خواهرم داره پزشکی میخونه سال چهارمه و خداروشکر نپوکیده 😂

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ارشد مهندسی دارم البته پایان ناممو ندادم و الان بیکارم‌ یه خیاطی نصف و نیمه هم بلدم  به ن ...

آره خب حیفه بعد از اینهمه درس خوندن پایان نامتم بده مدرکشو بگیر

بدرد نمیخوره اما خب خوبه بهرحال

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731
نمیدونم پزشکیشو بده من منم زندگیمو بهش میدم😂

اما سخته خداااایییش

قبول شدنش یک دهم سختیه ادامه دادنشه

2740

با پزشکی که سریع به درامد نمیرسی کم کمش ۶ سال باید بخونی ولی اگه خواستی بری دندونپزشکی بخون هم درامد داره هم وقتش دست خودته

ارایشگری هم زود به نتیجه میرسی ولی هزینه داره بعدش باید خوش رو و زرنگ باشی 

مهاجرت هم بکنی اگه مدرک بین المللی داشته باشی هر دوتاش خوبه.

به نظرم ارایشگری هم سریع تره هم با بچه راحت تر

برای خوشبختیم صلوات بفرستید  
منم ارشد مهندسی دارم البته پایان ناممو ندادم و الان بیکارم‌ یه خیاطی نصف و نیمه هم بلدم  به ن ...

اگه منظورت خیاطیه به جای مدرک گرفتن برای خیاطی  اگه بتونی بری پیش یه خیاط حاذق که مشتری زیاد داره کاراموزی خیلی بهتره چون هم چیز زیادی یاد نمیدن  وهم هزینش خیلی بالا درمیاد پول پارچه وکلاس...در ضمن توی کاراموزی با انواع پارچه ومدل ودوخت اشنا میشی ازطریق همون خیاط میتونی درصدی مشتری داشته باشی

با پزشکی که سریع به درامد نمیرسی کم کمش ۶ سال باید بخونی ولی اگه خواستی بری دندونپزشکی بخون هم درامد ...

برای ارایشگری الان خب اینجا خیلی ارایشگر هست نمیدونم باید هزینه زیاد کرد خب پولشو ندارم چکارکنم 

لطفادعام کنید☺
برای ارایشگری الان خب اینجا خیلی ارایشگر هست نمیدونم باید هزینه زیاد کرد خب پولشو ندارم چکارکنم  ...

میتونی ی کار حرفه برداری مثلا کاشت مژه! کارت خوب باشه حتما موفق میشی.

برای خوشبختیم صلوات بفرستید