2737
2739

دهه هشتادی نیستم بخدا😂😏 ۲۹ سالمه 😐

یکز دوسالی به دلایلی بخودم نمیرسیدم ولی الان چند ماهیه دوباره شیک پوش شدم😊😍 شرایط ازدواج سنتی ندارم .. خوشمم نمیاد .. ترجیح میدم اول چند مدتی باهم دوس باشیم تا همو بشناسیم😊 شوهرم ک قحطیه از تنهایی تصمیم گرفتم رل بزنم با یکی بلکه خدا خواست به ازدواجم رسید 😊☺ حالا باید ببینم کجاها برم .. اول به فکر کلاس ملاسم 😁

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

الان که کلاس اینا کمه!

بنظرم برو سرکار

یا اینکه مجازی از دوستای دانشگاهت یا فالو کردن آشنایان دور

یا دوستای آشنایان که بنظرت برای رل مناسب هستن شروع کن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

بيا باهم بريم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

سلام

با یکی رل بزن که از همون اول قصدش آشنایی برا ازدواج باشه

دوم شرایط ازدواج رو داشته باشه یعنی حداقل بیکار نباشه

تو رابطتون حد و مرزارو رعایت کن که اگه به نتیجه نرسیدی عذاب وجدان نداشته باشی و پس فردا شرمنده شوهرت نباشی

تا مطمئن نشدی از ازدواج عاشق نشو

الان که کلاس اینا کمه! بنظرم برو سرکار یا اینکه مجازی از دوستای دانشگاهت یا فالو کردن آشنایان دور ...

عزیزم محل کارم زنونست .. دانشگاهم نرفتم .. آشنای دورم کی مثلا؟!! اونم ندارم .. 😏 ببین چقد سخت شد😏🙁😒😐

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن
2706