2737
2739
عنوان

40 نفر مهربون بیاد❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 966 بازدید | 160 پست
من میخونم ان شالله حاجتت براورده به خیر بشه یادت نره برای حاجتم بخونی

امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی ❤️ فقط دیگه همه افرادی رو که تا حالا براشون خوندم رو ریپلای کردم گفتم شاید اگه تاپیک جداگانه بزنم و بخوام تگ کنم بعضی ها تگ نشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخونم عزیزم ان شاءالله که حاجت روا بشی الهی آمین لطفا شما هم برای برادرم دعا کن خدا از این گرف ...

امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی و برادرت از همه ی گرفتاری ها و مشکلات نجات پیدا کنه ❤️

2728
امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی ❤️

ممنونم عزیزم الهی حاجت روا بشید 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
2738
امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی ❤️

مرسی عزیز دلم...خیلی لطف کردی 😚😚😚🌷🌷🌷🌷

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
عزیزم منم العان سرسجادم واست میخونم انشاالله حاجت روابشی اگ دوسداشتی دعام کن خدابهم ی پسربده🥀🥀

امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی و خداوند بهت یه پسر سالم و صالح و شاد عطا کنه❤️

منم ان‌شاءالله برات می‌خونم . شما هم برای فرج آقامون و اینکه خدا بهم فرزندانی صالح و سالم بده و تو م ...

امروز به نیت شما سوره مبارکه حشر رو خوندم انشاءالله حاجت روا باشی ❤️ اللهم عجل لولیک الفرج ❤️ انشاءالله خداوند بهت فرزندانی سالم و صالح وشاد عطا کنه❤️ انشاءالله تو مصاحبه هم قبول شده باشی❤️

2706