2737
2739

فقط کسی با این شرایط اگه هست لطفا بیاد.

میخوام یه همدرد داشته باشم

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
بله مادر همسرم 27 ساله مریضه دارو مصرف میکنه و هنوزم خوب نشده

عزیزم تو امضات حرف (د) کلمه زندگی رو ننوشتی

معذرت🌷

همش چوب سادگیمونو میخوریم!!!!                      وقتشه بد باشیم .... شاید واسه همیشه ...                                ✋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اگه نمیگی بی ربطه و اینا طبق امضاتون

مادربزرگ منم دچار زخم معده شدن بعد حدود ده سال رژیم غذایی خاص رو رعایت میکردن و قرص میخوردن تا کم کم معدشون خوب شد دیگه همه جی میخورد ولی رعایت میکرد و کم میخورد 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2731
بله مادر همسرم 27 ساله مریضه دارو مصرف میکنه و هنوزم خوب نشده

رژم غذایی خاص هم داره؟

مریضیش چیه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
والا اگه نمیگی بی ربطه و اینا طبق امضاتون مادربزرگ منم دچار زخم معده شدن بعد حدود ده سال رژیم غذایی ...

نه بی ربط که نیست..من خودمم چهارسالی درد معده شدیدی داشتم که فقط سه چهار تا ماده غذایی میتونستم بخورم با اینحال خوبم نمیسدم

ولی عوارضش اذیتم میکنه

الانم مریضی دیگه دارم که اون هم باز رژیم داره و  داروش عوارض  داره.

قیافم و موهام همخ از دستم رفت

2738
رژم غذایی خاص هم داره؟ مریضیش چیه؟

مشکل معده و صفرا و اینا داره رژیم غذایی تا حدودی رعایت میکنه ولی همیشه میگه معدم میسوزه مثلا چای و نوشابه و ادویه و سرخ کردنی و گوشت قرمز و ترشیجات نمی خوره 

نه بی ربط که نیست..من خودمم چهارسالی درد معده شدیدی داشتم که فقط سه چهار تا ماده غذایی میتونستم بخور ...

چه بیماری ؟ناراحت شدم خیلی سخته مادربزرگ منم خیلی سختی میکشید از یع طرف ببخشید بواسیر از یع طرف زخم معده اتقدر عذاب کشید دوبارم عمل بواسیز کرد بدتز شد انقدر لاغر شد هیج چی نمیتونست بخوره مکافات داشت خیلی سخت بود😞

مشکل معده و صفرا و اینا داره رژیم غذایی تا حدودی رعایت میکنه ولی همیشه میگه معدم میسوزه مثلا چای و ن ...

اوکی. معده دردی که من کشیدن فاجعه بود حسرت یه قاشق غذای عادی داشتم

الانم حسرت خیلی چیزها رو دارم که هیچ

عوارض رژیم و دارو واقعا نابودم کرده هیچی ازم نمونده

چه بیماری ؟ناراحت شدم خیلی سخته مادربزرگ منم خیلی سختی میکشید از یع طرف ببخشید بواسیر از یع طرف زخم ...

خداروشکر خوب شده

من ظاهرم خیلی بد شده .

موهام و  ابروهام و صورتم از بین رفت

اصلا نمیدونم خوب میشم یا نه.

دوست دارم بمیرم

حوصله اینجور زندکی رو ندارم

همه ازم ناراحتن همه دورهمی ها رو میپیچونم

خداروشکر خوب شده من ظاهرم خیلی بد شده . موهام و  ابروهام و صورتم از بین رفت

خوب شد و همین که اومد از زندگیش لذت ببره سکنه مغزی کردن فوت کردن

خیلی سخته عزیزم خدا کمکت کنه 

اوکی. معده دردی که من کشیدن فاجعه بود حسرت یه قاشق غذای عادی داشتم الانم حسرت خیلی چیزها رو دارم که ...

دارو که هیچ ولی اگه بکوب دوسال رعایت کامل کنی خوب میشی در ضمن یه چیزی شمارو اذیت میکنه که حالتون خوب نمیشه مثلا مادر همسرم اینقدر حرص میخوره و از شوهرش کینه داره خوب نمیشه

خوب شد و همین که اومد از زندگیش لذت ببره سکنه مغزی کردن فوت کردن خیلی سخته عزیزم خدا کمکت کنه 

خدا بیمارزه😢

چه بسا که اثر داروهای معده روی قلب و عروق باعث این اتفاق شده باشه

2706