2733
2739
عنوان

جدایی

1384 بازدید | 113 پست

داره میشه ده روز که آرامش ندارم. شبا تا صبح بیدارم و همش فکروخیال. از اینکه دارم وانمود میکنم قوی هستم خسته شدم. دلم میخواد گریه کنم دلم میخواد زار بزنم

خیلی دلم‌گرفته

ده روز شده که ازش خبری نیس اصلا.‌فکرکنم به خانوادش هم گفته که میخواد جدا بشه ازم....

حتما کنار عشق اولش خوشبخته ولی من چی؟!

دعا کنین برام دلم آروم بشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشق اولش کیه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
نامزدم بهم گفت عشق اولش از شوهرش جدا شده و برگشته. گفت میخواد از من جدا بشه و با اون ازدواج کنه

😑منم دوباره برگشتم ب عشق اول دقیقا داستان شما ولی عزیزم تنها شرط موندن ی ادم تو رابطه دلشه اگ با تو نباشه نمیتونی نگهش داری میدونم سخته ولی بزار بره اون ادم بدرد تو نمیخوره چنوقته نامزدین؟

ب همین راحتی؟؟؟

خودش بریده و دوخته. گفت به خانواده بگیم تفاهم نداریم و میخوایم جدا بشیم...گفت مهریه ات رو میدم که مهریه ام هم تا ۱۳تا سکه هست که نصفش بهم میرسه

هنوز عقد نکردی؟عزیزم بسپار به خدا و خودت جدا شو نه اینکه اون بخوادت ولت کنه الانم بزنگ تکلیفتو روشن کن اصلا اصلا نزار طولانی شه ..یه مدت ناراحتی ارزش اینو داره ک تااخر عمرت زندگیت جهنم شه از رو تجربیات گفتم 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2706