2737
2734

من ک رفتم روزتون خوش 😥

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها میگن هرچی بخوای میدن برات درسته؟

شنیدی میگن از سنجاق یا چاقو یا....اینجور چیزا میترسن؟؟؟

اگه بتونی وقنی جن میبینی ی سنجاق ببندی بهش اره هرچی بخای برات انجام میده هیچ چیزی هم نمیتونه ازت بخاد

فقط باید مراقب باشی ک کسی اون سنجاقو باز نکنه براش.

بعصیاشونم ک میرن سراغ خانوم باردار گردنبند دارن

اگه طرف بتونه اون گردن بندو از گردنشون پاره کنه هرچی بخاد براش انجام میدن.

مورد دوم ک گفتم برای خالم اتفاق افتاده ها

کسی نیاد بگه اینا خرافاته😒

2738
شنیدی میگن از سنجاق یا چاقو یا....اینجور چیزا میترسن؟؟؟ اگه بتونی وقنی جن میبینی ی سنجاق ببندی بهش ...

پس جریان این سنجاق هایی که مامانبزرگا به لباساشون میزدن این بوده که اگه جن دیدن سنجاقو بزنن به جن؟

شنیدی میگن از سنجاق یا چاقو یا....اینجور چیزا میترسن؟؟؟ اگه بتونی وقنی جن میبینی ی سنجاق ببندی بهش ...

من همیشه فک میکردم جن روحه نمیشه لمسش کرد 😐

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706