2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها میگن هرچی بخوای میدن برات درسته؟

یعنی هرچی بخوای ازش برات انجام میده 😳

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
2720

خب من یه بار میخواستم چراغ خونه رو خاموش کنم دقیقا روبروی حموم بودم که درش هم باز بود و از آیینه خودمو اونجا می‌دیدم من موهامو بسته بودم ولی وقتی چراغو خاموش کردم یه نفرم دیدم با موهای بلند و فر و باز😐

save weaks#stay clean
2714
اره انجام میدن ولی بهدشرط اینکه تسخیر بشن

نــــــــــه  😨

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘
بچه ها میگن هرچی بخوای میدن برات درسته؟

میگن اگه یه جن رو بدون خواسته خودش ببینی مجبوره هر کاری میگی برات انجام بده .البته من اگه یکی ببینم سکته کردم مردم چه برسه به اینکه...😂

save weaks#stay clean
2706